Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az alacsonya...

Mi a velemenyetek az alacsonyabb emberek korul kialakult keprol?

Figyelt kérdés
Olvasni rengeteg erdekes kutatast a temarol es egyes tudosok azt allitjak, h kevesebbet keresnek, egeszsegtelenebbek es hogy a nok is lassacskan kizarolag magasabb ferfiakkal akarnak randizni.

2020. máj. 2. 19:39
 1/7 Lala777 ***** válasza:

Izlesek es pofonok.

Amig nem kotekszik es nem itelkezik egyik ember se addig szerintem tokmindegy milyen magas es milyen alacsony egy ember.

2020. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
64%

Az, hogy mirol mire asszocialsz, sok dolog befolyalja. Reklam, evolucio, stb.

De azt nem tudod befolyasolni, neked mi a zsenered. Utolag visszanezve, az 170 alatti sracokba soha nem lattam semmi vonzot, az 180 feletti helyes fiuk meg azonnal keltettek a waoo erzest. Elso fium 185 cm lehetett, a ferjem 206 cm magas. En 164 cm vagyok

Ez van...ezt nem en dontom el mire gerjedek, sem azt, hogy szeretem a spenotot vagy sem.

2020. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak, hogy a kutatasok itelkeznek. Vajon van alapja ennek?

Azt olvastam, h csaladon belul is a magasabb testver iskolazottabb stb...hat nem tudom...Ebbe az esetbe tegyuk fel, h igy van, de vajon azert van igy mert a kialakult sztereotipia elvette az alacsonyabb testver kedvet...?

2020. máj. 2. 19:55
 4/7 A kérdező kommentje:
2 te egy ilyen ember vagy.
2020. máj. 2. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
És az alacsony nők akkor miért lennének külömbek? Ember ember... szóval az a baj hogy van egy szimpi kép és mindegyik ugyanazt akarja. Ha pl a szimpi alacsony lenne akkor az kellene.
2020. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok, de a nok nagyon raharaptak erre!
2020. máj. 2. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
A nők mire nemharapnak rá ?kezdjük ott! Ami trendi divat azkell mindegyiknek.ugyanez a pénz..
2020. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!