Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy hozzam ki legalább...

Hogy hozzam ki legalább 2-esre a matek érettségit? (SOS! )

Figyelt kérdés

Dél óta csak matematikai érettségi feladatsorokat oldogatok meg, de az egész lapon összesen 1 feladat van amit meg tudok oldani. Egy másik feladathoz pedig hozzá tudok kezdeni de elakadok. Egyszerűen képtelen vagyok megoldani őket, elfelejtettem minden képletet, számítási menetrendet, semmire nem emlékszem. Függvénytáblázat csak képletben segít, de pl a geometriai képletek esetén behelyettesíteni se tudok.

Megcsináltam kb 6 db ilyen feladatsort, a legjobb 12%-osra sikeredett. Teljesen kétségbe vagyok esve. Hogyan tudok ezen még változtatni? Az a baj, hogy önszorgalomból képtelen vagyok matekot tanulni. Kb mintha kínai szöveget próbálnék bemagolni.

Valami ötlet? Holnap után már érettségi (középszint)



2020. máj. 3. 16:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Őszig különtanárral szépen felkészülsz.
2020. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De egyetemre szeretnék jelentkezni
2020. máj. 3. 16:37
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Talán eddig kellett volna tanulni vagy tanárhoz járni.
2020. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Miss Endzsi ***** válasza:
69%
Én se mentem volna át, ha a tanárunk nem segít, meg még egy-kettő osztálytársam, így is pont 50% lett. Reménykedj, hogy lesz segítséged. Most már integrálok egyetemen, az lehet a bajod, ami nálam is volt, az elején már nem értetted a matekot, így nem volt mire felépíteni az anyagrészeket. Ha gondolod priviben elküldheted mi nem megy, hátha emlékszem még valamire.
2020. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Egyetemre úgy, hogy középszintű érettségin nem sikerül elérni 20%-ot matekból? Ezt te sem gondolhatod komolyan... függetlenül attól, hogy milyen szakra jelentkezel.
2020. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Miss Endzsi ***** válasza:
79%
Én voltam az egyik legrosszabb matekos középiskolában, most meg programozóin vagyok és imádom a matekot, ne vedd el a kedvét, bármi lehet belőle.
2020. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Már dél óta? Mit csináltál az elmúlt évben?
2020. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van egy magántanár ismerősöm, esetleg megpróbálhatom, bár kétlem, hogy tud fogadni. De végülis igazatok van, egy próbát megér.

2020. máj. 3. 17:26
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Az index matekvideóit nézd végig. Középhez elég kellene hogy legyen.
2020. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
37%

Egyetemre?! Minek?!

Milyen értelmiségi pályára elég annyi ész, hogy egy matek érettségi se megy?

Vedd már észre magad, ez betanított segédmunkás szint!

2020. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!