Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy hozzam ki legalább...

Hogy hozzam ki legalább 2-esre a matek érettségit? (SOS! )

Figyelt kérdés

Dél óta csak matematikai érettségi feladatsorokat oldogatok meg, de az egész lapon összesen 1 feladat van amit meg tudok oldani. Egy másik feladathoz pedig hozzá tudok kezdeni de elakadok. Egyszerűen képtelen vagyok megoldani őket, elfelejtettem minden képletet, számítási menetrendet, semmire nem emlékszem. Függvénytáblázat csak képletben segít, de pl a geometriai képletek esetén behelyettesíteni se tudok.

Megcsináltam kb 6 db ilyen feladatsort, a legjobb 12%-osra sikeredett. Teljesen kétségbe vagyok esve. Hogyan tudok ezen még változtatni? Az a baj, hogy önszorgalomból képtelen vagyok matekot tanulni. Kb mintha kínai szöveget próbálnék bemagolni.

Valami ötlet? Holnap után már érettségi (középszint)



2020. máj. 3. 16:34
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. jún. 2. 15:57
 32/32 Miss Endzsi ***** válasza:
Ügyes vagy:D
2020. jún. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!