Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz az ha Budapestiként...

Gáz az ha Budapestiként valaki rendszeresen vidékre tervez utazni sport / ruhabolt / kávézóba, stb, mert ott szabad?

Figyelt kérdés
Nyilván nem fognak az emberek Pesten úgy élni, mint akiket be lehet a lakásba zárni és nem tudják kihasználni a lehetőséget. 2 hónapja nem vettem ruhát emiatt a gyökér vírushelyzet miatt, a napi kemény 5-10 halottjával.
2020. máj. 4. 00:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
De hol akarsz te ruhaboltba tobzodni egybol? :D rendelni meg mindig kehet about you. 😂
2020. máj. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Huha, 2 hónapja nem vettél ruhát..az igen. Én kb egy éve.
2020. máj. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én se vettem egy éven belül ruhát


cipőt szeptemberben, már kezd lerohadni a lábamról.

két hónapot nem fog kibírni...

2020. máj. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem utazhatsz vidékre ezért, mert csak alapos indokkal mehetsz el otthonról, amibe ez nem tartozik bele. Ha lebuksz akár 50 rongyodba is fájhat.
2020. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Azért van "csak" nap 5-10 halott mert eddig sikerült egészen jól betartani a korlátozó intézkedéseket. Ebben nagyon szépen teljesített az ország. Nézd meg mi volt Olaszoknál, meg még pár helyen, ahol nem tartották be. Napi több száz halott is volt. Itt most időt kell nyerni, mert ahogy haladunk az időben és sikerül "laposan tartani" a járvány görbét nő az esély arra, hogy lesz hatékony gyógyszer/oltás. És akkor több tízezer ember megmenthető. Addig nehéz. Ez most sajnos egy ilyen járvány. A legcsúnyább benne talán az, hogy nem feltétlenül az fog belehalni aki "nem bír a s*én maradni" hanem az aki tényleg csak a legszükségesebb ok miatt megy ki, de pont akkor találkozik egy tünetmentes fertőzővel. Ezt nagyon nehéz felfogni ezt tudja mindenki (az Olaszoknak nem sikerült teljesen megérteniük), eddig úgy tűník Magyarország megúszta a nagyon durva helyzetet.
2020. máj. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező!

Ugye nem akarod sok ember halált okozni?

Akkor szépen maradj a hátsó feleden nyugton.

2020. máj. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Pesten is nyitva van egy csomó bolt 3-ig hétvégén is, akkor vehetsz ruhát.
2020. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk azt, hogy kamukérdés. Kényelmesebb ezt gondolni, mint elmerengni azon, hogy van-e olyan véglény, aki feláldozna napi plusz pár embert a ruhavásárlása oltárán.
2020. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem csak hogy gáz, de szabálysértés is. Ha valakinek megéri...

Nem hiszem el amúgy, hogy annyira korlátozott legyen valaki, hogy nem bír ki még pár hetet ruha, kávézó és egyebek nélkül. Én is Pest megyében élek és nekem is hiányzik, hogy végre beülhessünk a kedvenc éttermünkbe, vagy kirándulhassunk a kedvenc helyeinken, amik most zömében le vannak zárva. Vagy akárcsak végre nyugodtan meglátogathassuk a vidéki szüleinket. Még is felfogom, hogy most nem ez az első. A ruha vásárlás meg még eszembe sem jutott, hogy hiányozna.

2020. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jajjajjj, sokan nem vettünk ruhát pár hónapja. Egyébként Budapesten lakom, kb minden ruhabolt nyitva van 3-ig, felesleges ezért elmenned vidékre. Mellesleg lehet online is rendelni ha nem bírod ki.
2020. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!