Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz az ha Budapestiként...

Gáz az ha Budapestiként valaki rendszeresen vidékre tervez utazni sport / ruhabolt / kávézóba, stb, mert ott szabad?

Figyelt kérdés
Nyilván nem fognak az emberek Pesten úgy élni, mint akiket be lehet a lakásba zárni és nem tudják kihasználni a lehetőséget. 2 hónapja nem vettem ruhát emiatt a gyökér vírushelyzet miatt, a napi kemény 5-10 halottjával.
2020. máj. 4. 00:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Sajnálom, 8-tól 4-ig dolgozom, így lekésem. A több órás utazás pedig nyilván nem pálya, mert kocsim van.

Az elképzelés pedig egy 30-40 km-re levő megyeszékhely lenne, ahol bevásárolnék itt-ott (Ikea, Decathlon, ruhaüzletek, stb.), majd jönnék vissza.

2020. máj. 4. 10:13
 12/19 anonim ***** válasza:
Drága ruha lesz, ha belefutsz egy igazoltatásba. Mondjuk én elítélem a szankciókat egy ilyen vészhelyzetben, ami jelzem, még most is fennáll vidéken is, de a mellékelt mentalitás meggyőz arról, hogy mégis csak szükség van rá.
2020. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
@11 De mégis mi akadályoz meg abban, hogy megrendeld neten?
2020. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

@13


Hogyan rendelhetnék meg egy olyan ruhát, amit nem próbáltam fel előtte? M-es és M-es méret közt is van üzletek szerint különbség.

2020. máj. 4. 14:00
 15/19 anonim ***** válasza:

vegyél olyat, amilyen már van!


ja hogy neked új kell, hogy mutogatni tudd magad benne?


gáz vagy

2020. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
@14 Pont ugyanúgy, mint a fejlett világ javában bárki. Ha rossz a méret, visszaküldöd. De ez már tényleg igazi first world problem, érezhetnéd.
2020. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem cipőt most a neten, a 38-as lábamra kicsi lett a 39-es. Fogtam, visszaküldtem. Most várom a másik méretet. Nagyjából be tudod lőni, hogy hány számmal kell nagyobb/kisebb méret, szóval nem kell ehhez 130-as IQ.
2020. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hét végén mi a probléma a pesti boltokkal?
2020. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az hogy nincsenek nyitva
2020. máj. 5. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!