Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fulladok a maszkban és hánying...

Fulladok a maszkban és hányingerem lesz, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Azonkívül h lentebb húzom az orromon mikor nem látják.😀 Melóba buszos út 45perc a végére ajulas közelben voltam ott támogattak mert a hanyingertöl és a levegötlenségtől rogytam össze.
2020. máj. 6. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Dobd ki a maszkot a fenébe, és használj helyette vékony kendőt. Az is szabályos, és még levegőt is kapsz benne. Úgyse ér semmit egyik sem. :D
2020. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Te kérdező, milyen 6-8ezer Ft? A feléért, 3-4ezer Ft-ért már lehet kapni szelepeset.
2020. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nálunk ennyibe kerül,a varrott meg ingyen volt az önkormányzattól vagy 700Ft ért vettem nekem nem mindegy mennyi. Főleg hogy 4 én vagyunk nem csak nekem kellene.
2020. máj. 7. 06:32
 14/15 anonim ***** válasza:
Túl vastag lehet a maszk, ha fulladsz benne. Használj vékonyabbat, vagy tényleg csavarj csak egy kendőt az arcod köré.
2020. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is alig kapok benne levegőt és nekem is hányingerem van benne, én szerencsére most nem buszozok, csak boltba kell felvennem de ott is kb csak addig van rajta amíg megyek be amikor bentebb érek végig az állam alatt van.
2020. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!