Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy fiatalabbnak...

Létezhet, hogy fiatalabbnak nézek ki 24 évesen, mint 16-17 évesen?

Figyelt kérdés
Megtaláltam a régi képeimet és valahogy egészen más volt a fejemben az akkori énemről. Kicsit ledöbbentem, szerintem öregebbnek nézek ki azokon a képeken. Mutattam a barátaimnak és ők is azt mondták, hogy valahogy asszonyosabbnak néztem ki, mint most. Tény, hogy azóta elkezdtem sportolni, megnövesztettem a hajam, nem szedem olyan vékonyra a szemöldököm stb, de valahogy abban a hitben éltem, hogy azért öregszem és biztos látszik azért rajtam 7-8 év, hiszen az nem kevés idő...
2020. máj. 8. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Én sok ilyet látok. Pl fogyás utáni képeken. Vagy emberek akik előtte stresszes életmódot éltek/dohányoztak, aztán elkezdtek foglalkozni az egészségükkel.
2020. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Lehet, h máshogy nézel ki, ami fiatalos, régebben meg rosszabbul néztél ki. Van ilyen. Aki figyel magára az általában jobban néz ki, aki meg nem, az "lepusztul" és jobban látszik rajta a kor. Nem nagy mágia.
2020. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet :) A bátyám 26 éves és nemrég néztünk róla ilyen 21-2 éves fotókat. Hát, azóta fogyott 20 kilót, és azokon a képeken idősebbnek néz ki mint most. Egész egyszerűen olyan az arca most mint a tablóképén.
2020. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!