Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan birkóztok meg vele, ha...

Hogyan birkóztok meg vele, ha sokkal fiatalabbnak néznek a korotoknál?

Figyelt kérdés

30 vagyok, de általában minimum egy tízessel fiatalabbnak néznek a babaarcom miatt, de többször kérték már el a személyimet is... Általában nem szokott zavarni, egészen addig, míg bele nem kerülök a szokásos tegeződés-magázódás katyvaszba: mindenki letegez, teljesen mindegy, hogyan köszönök. A fiatalok azon akadnak ki, ha folytatom a magázódást, a középkorúak azon, ha visszategezem őket. Volt, hogy nagyon fiatal orvosi asszisztens addig tegezett, míg be nem diktáltam a születési időmet, utána rájött, hogy nem viccből magázódom és visszaváltott ő is. Bankár ugyanígy. Tegnap hivatalosan öltözködtem, teljes smink, vörös rúzs, minden, de még így is képes vagyok kamasznak kinézni... :D A pékségben annyira összekavartam az eladót, hogy észre sem vette, de folyamatosan váltogatott tegezés meg magázás között. Ez őrület. Tudom, ez legyen a legnagyobb gondom, de alapból elég bizonytalanul mozgok emberek között és ez még rátesz egy lapáttal, úgy érzem, senki nem vesz komolyan.

Szerintetek ilyenkor mi a legjobb megoldás? Aki ilyen helyzetben van, az hogyan szokta lereagálni a dolgot?


2020. febr. 4. 09:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Benne vagyok ebben a helyzetben, én vörösrúzst és arckontúr port hazsnálok. Nem mindig elég, de hát mindegy.


Nem tudom poénalapnak ez működik, de úgy annyira nemh at meg, mert ha elkezdünk beszélgetni úgyis feltűnik mindenkinek hogy hopp...ez nem gyerek.


Megoldás nincs rá, és szerintem egy sminknél meg jó ruhánál többet nem is lehet tenni, más már nevetséges lenne, hogy mondjuk minden alkalommal úgy köszönsz, hogy "szia 30 vagyok" :D

2020. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Minek magázódsz? Csak a magyar ilyen hülye. Angolban nem tesznek különbséget. Van a you (te) azt csa. Tok folosleges magazodni.
2020. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
45%

Dettó. Nekem mindig elkérik a személyim, ha olyan a helyzet. :D

Nem igazán reagálok rá, egyszerűen szomorúnak tartom, hogy sok ember ennyire tajparaszt.

2020. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Gondolj arra, hogy mennyire fogsz ennek örülni, ha majd 50 fölött leszel.
2020. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%

30 vagy, és kiakadsz, hogy tegezni mernek tinik?


Hát jó...


Az idősek, ha ezen kiakadnak amúgy, úgy kell nekik, ha nem tűnsz tininek...


Pékségben velem is ilyen az egyik nő, keveri...meg egy drogáriában is, de nekiálltam tegezni. Jah, elmúltam 30 egy kicsit, és nem tininek tűnik, de nagyon gáz ezt összehangolni....

2020. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%

Jajj de jó, megjött az első elmaradhatatlan "örüjjneki". :D

Mert nyilván mindenki örül és szereti, ha bunkón kezelik! :)

2020. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

szerintem az sokkal zavarobb lehet ha,valakit tizzel többnek néznek..


En is igy voltam vele, de így negyven fele már élvezem hogy 30 körülinek néznek..

2020. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Igaz én nem 30 vagyok, hanem 25, de lényegében ugyanez a helyzet. Mondjuk engem nem zavar ha tegeznek, bárki is legyen az, sőt. Az egyetlen dolog ami picit zavar, hogy minden alkalommal nyújtanom kell a személyim, mert sajnos 18-nak se néznek :D de persze ez sem tragédia, meg hát nem is tehet róla senki, hogy fiatalnak néz. Sajnos ez az "örülj neki, később majd jól jön, hogy fiatalabbnak tűnsz" duma senkit nem vígasztal aki benne van a helyzetben, mert most rossz, hogy nem tűnök felnőttnek :) na mindegy ez van, sokszor inkább be se megyek dohányboltba, beküldöm a párom :D
2020. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
En is sokkal fiatalabbnak nezek ki a koromnal, de nem veszem komolyan ezt a tegezés magázást. Ha letegeznek hát nyugodtan, akkor en is, ha magaznak én is. Sot, én altalaban mindenkit tegezek, kivéve ha hivatalos helyen jarok, vagy főnökökkel beszélek akik nem engedték meg a tegezest még. Főleg nem sertodok meg ha valaki tegeződik velem, nem vagyok ugyebar már kis fruska. :)
2020. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ha így lenne, sajnos én már 25 évesen őszülni kezdtem... :D
2020. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!