Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nincs bűntudatotok...

Nektek nincs bűntudatotok amikor hajléktalan kér tőletek és nem adtok?

Figyelt kérdés
Pl. buszmegállóban odamennek hozzátok, de nincs készpénz nálatok vagy csak nem akartok adni és úgy kérnek tőletek, hogy a beteg kisfiának kell, mire közlitek, hogy csak kártya van nálatok és úgy köszön el, hogy még ő kíván jó egészséget.
2020. máj. 8. 13:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Abszolút nincs,soha nem adtam,most már készpénz sincs nálam.
2020. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy amelyiknek mindenképpen pénz kell, az vagy narkós, vagy pedig a koldusmaffiának adózik.

A többi elfogadja az ételt is.

2020. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Dehogynem. De kell egy limit. Mert tudod, hogy minden egyes nap adhatnal, es a kovetkezo, meg az azutani.

Penztarcat soha nem vennek elo, egyszer szaladtam valaki utan, miutan elhajtottam, mert utana elokotortam penzt. Elore keszitek zsebbe, es nem a nyomasgyakorlas erossegetol, hanem erzesre adok.

2020. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen. Ha akarok adni akkor majd én odamegyek. Engem ugyan ne szólítgassanak le vadidegenek az utcán mindenféle indokkal.
2020. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!