Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni, amit...

Mit szoktatok csinálni, amit egyedül is lehet végezni és nem az internet böngészése?

Figyelt kérdés
Minél több dolgot írjatok le :) Vegyétek úgy, hogy nincs koronavírus.
2020. máj. 8. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Olvasás

Varrás

Kertészkedés

Egyéb hobby

Bicajozás

Futás

Túrázás

Stb

2020. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Kocogás, kirándulás, gördeszkázás, biciklizés, edzés otthon (vagy ha nincs vírus akkor edzőteremben)

Rajzolás, gitározás, vers írás, filmezés, videojátékozás, takarítás, receptek kipróbálása, olvasás. Még biztos van egy halom dolog amit egyedül is szoktam csinálni de most csak ennyi jut eszembe

20/l

2020. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%

Interneten kívüli dolgok? Hmm, nehéz, internetfüggő vagyok...de :D

Dimond-painting most az új hobbim. Festegetek mellette.

Ékszert készítettem régen.

Hímezni is szívesen megtanulnék.

A kutyatartás, állattartás egy szinte egész napos tevékenység.

Ha nem lennék feleség, és elvesznének a közös hobbik, és több időm lenne (amit nem kívánok) de akkor fotózásnak is nekiesnék. Bloggerkednék talán.

2020. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Én olvasni szoktam, videójátékozni, vagy online kurzusokat, tanfolyamokat csinálok, edzeni/tornázni járok, tévézni, ritkábban rajzolni.
2020. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyilván ott vannak a kézenfekvő dolgok: olvasás, Tv-zés, biciklizés és séta. De ez elcsépelt, és gondolom erre mindenki magától is rájön.


Az érdekesebbek, amiket legalábbis én szeretek és csinálok:

- írás (novellák, fanfiction)

- legóépületek összeszerelése, legóterepasztal bővítése

- utazás tervezése, koronavírus után utazás (USA-körút egyedül)

- koronavírus utáni színházi terveim átgondolása, szervezése (London, Hamburg, Bécs... tehát nemcsak Budapesten, ez is utazással jár)

- hobbiból nyelvtanulás (épp a spanyol gyakorlása van terítéken, de mivel ez már egész jól megy, gondolkodtam azon, hogy el kellene kezdeni valami újat lassan - társalgás a cél, nem nyelvvizsga)

- újfajta sütemények sütése

- kertészkedés (ebben egyébként rendkívül béna vagyok, minden növényt rekordidő alatt kipusztítok, úgyhogy épp azért csinálom, hátha most fejlődök kicsit :D)

- olyan takarítás, amit amúgy normál esetben nem minden "pipere" alkalmával csinál meg az ember (pl. az említett legóterepasztal tényleges és alapos portalanítása szinte egy napot vesz igénybe, mert csomó mindent szét kell szedni, le kell mosni, vissza kell szerelni...)

- most épp a korábbi utazásaim fotóiból készítek montázst, amit majd ki is nyomtatok, és falikép lesz belőle

2020. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na, a többiek válaszát elolvasva még eszembe jutott pár dolog, amiket szintén régebben szoktam csinálni, de mostanában nem. És nem is rossz ötlet; talán nekiállok újra. :D


Szóval:

- kreatívkodás (egyébként az adventi időszakban szokott rám törni, hogy különböző díszeket alkotnék, valamiért egyébként annyira nem, olyankor viszont sokat)

- egy időben rajzolgattam is. Nagyon nem vagyok jó benne, nem is azért csináltam, de egyszerűen élveztem. Leginkább a saját novelláimat és fanfictionjeimet "illusztráltam". Viszont az írásaimmal szemben a rajzaimat sosem tenném közzé. Van azért önkritikám. :D

2020. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olvasás,főzés,takarítás,séta,futás,bicaj,nem vagyok kreatív,ennyi jutott eszembe.

Amúgy azt hiszem én is internetfüggh vagyok.

2020. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Varrás

Olvasás

Horgolás

Zongorázás(pontosabban szintetizátor)

Bíbelődés (körömfestés, különféle hajfonatok készítése)

Sztori írás

Programozás

Jóga

Edzés (gumiszalagokkal, súlyzókkal)

Kísérletezés a konyhában

Barkácsolás

Tanulás


Kültéri:

Kertészkedés

Futás

Kirándulás

Utazás (külföld/belföld)

Edzések (akár ingyenes bemutató órák)

Színház, koncert

2020. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olvasás

Főzés, sütés

Keresztrejtvény fejtés

2020. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!