Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljak meg spanyolul?

Hogy tanuljak meg spanyolul?

Figyelt kérdés
Hali :). 9.-es vagyok, és meg szeretnék tanulni spanyolul. Azért ezt a nyelvet választottam, mert magyarul és szlovákul már tudok, angolul is viszont ezt még tökéletesíteni kell (+ kérdés, tanár nélkül, filmeken kívül hogy javíthatnám az angol tudásom?) Németül meg idén kezdtem tanulni. Mit gondoltok, megéri spanyolt tanulnom? Vannak erre valami internetes oldalak? Hogy kezdjek neki? (Fontos, hogy tanár nélkül)

2020. febr. 4. 15:49
 1/5 timortin ***** válasza:

- Részemről e pár poszt elolvasásával kezdenék, számomra ő legszimpibb poliglott nyelvtamár lány:

[link]

- Kreatív németből van kezdő és haladó is és van kreatív spanyol (egyelőre csak kezdő).

A kreatív nyelvtanulás azért lehet izgalmas, mert az összes hazai módszer közül ő támogatja legjobban a poliglottságot (közös a magyar törzsanyag). Gaál Ottó szerző is szedett össze 27 db Origós középfokot (negyedévente).

Tény, hogy affinitás kell a módszerhez (van akit idegesít) Tény, hogy nem olcsó (csak akkor éri meg, ha rendesen csinálva sokáig jut velük az ember).

2020. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Nekem egyik volt egyetemi társam pont nyelvtanár nélkül tanult meg spanyolul úgy, hogy iskolában nem tanulta. Vett sima spanyol tankönyveket, azokat tanulgatta meg mellette gyakorló videókat nézett, a tankönyvekhez tartozó cd-t játszotta le és csinálta meg a feladatokat. Tanult szavakat egy szógyűjteményes kömyvből és csinált hozzá feladatokat. Felsőfokig küztötte fel magát.
2020. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 timortin ***** válasza:

Van egy ilyen oldal is. Egy többnyelvű (poliglott) fickó összeszedte a szerinte lejobb spanyol cuccokat (free+fizetős), ebből tudsz magadnak mazsolázni. Vigyázni kell a blogger-fickóval, csak az ingyenes blogposztjait ajánlom, fizetős dolgokban komoly csalódások érhetnek (lásd inkorrektségét)

[link]

2020. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
16 éves vagy vagy már inkább 17?
2020. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Duolingo?
2020. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!