Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a maszk...

Mi a véleményetek a maszk viselésről?

Figyelt kérdés

Annyi szép,varrott,mintás maszkot látok embereken,lassan divat bemutatót lehetne tartani.

(Én is hordok.)



2020. máj. 8. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem hordok. Nem tetszik.Kendot hordok. Mindenki azt hord,amit akar.
2020. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Én pl. nem hordok. Ez most gáz?
2020. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Fontos hordani, főleg zárt térben, ahol több ember is van, mert ha mindenki viseli, akkor jó eséllyel védjük meg egymást a fertőzéstől. Azért nem árt távolságot is tartani, amennyire lehet.
2020. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Gáz, ha semmit nem teszel az arcod elé. A sál/kendő is egy jó megoldás, az is felfogja valamennyire a kiáramló levegőt. Kár hogy sokan ellene vannak, pedig jó lenne ha influenza időszakban is hordanák az emberek, amikor tudják magukról, hogy betegek, de elmennek pl boltba.

Engem egyáltalán nem zavar, felveszem és kész.

2020. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Én személy szerint azt gondolom, hogy a mindenféle használt anyagokból összeeszkábált maszkok nem túl sokat védenek. De mégis jobb, mint a semmi. Az nem igazán érdekel, hogy ki, milyen divatot csinál belőle
2020. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Kendőt hordok, de már nagyon unom és rettentően megutáltam a bevásárlást miatta. És egyre ingerültebb is vagyok tőle.
2020. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Nekem van 6 pamut, mindenféle mintás és én mindig erre gondolok, micsoda kiegészítő lett ez már, jó látni, hogy sokan hordják már. :)

Most így a meleg idő beköszöntével nem tudom mi lesz... Így is néha rosszul érzem magam benne, kevés a levegő, szorít. De az esetek 80%-ában minden rendben.

2020. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Csak ott veszem fel, ahol kötelező.
2020. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

“Eddig is tudtam, hogy az emberek nagy része teljesen fogyatékos, szóval semmi újat nem hozott ez a helyzet. Én profi maszkot hordok csak, olyat, ami már a vírus kitörése előtt is csak korlátozottan volt kapható.“


Tehát gondolom, most még annyira sem lehet kapni. De azért fogyatékosnak nevezel másokat, mert nem tudnak venni olyan szipiszupi maszkot, mint amilyen neked van. Tudod, nem mindenkinek van pénze eldobható maszkokra, sem pedig ffp-s maszkokra, amit arany árban mérnek kb. Nem szégen gondolkozni, úgyhogy javaslom próbáld ki.

2020. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Kötelező. Nem szeretem, de elfogadom, mert van értelme.
2020. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!