Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt ma maszk nélkül...

Ki volt ma maszk nélkül vásárolni?

Figyelt kérdés
Én voltam, és semmi nem történt. A vásárlók legalább 20 százaléka szintén nem viselt. Ezt amúgy hogy tudják betartatni? A boltok nem fognak lemondani a bevétel 10-20 százalékáról, ráadásul emiatt nem fognak plusz egy embert alkalmazni, hogy ezt ellenőrizze. Maximum akkor lenne ez betartatva, ha egy állam által fizetett(!) alkalmazott felügyelne minden egyes boltban.

2020. máj. 4. 20:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Nemtudtam, hogy mától mindenhol kötelező a maszk, igy meló előtt nem mehettem be az abcbe sem, nem tudtam hellt venni:D
2020. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
18%
Pest megyében és Budapesten kell csak a maszk.
2020. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%
Meg ne szakadj, sok energiába kerül megemelni a kezedet és feltenni. Ez igazából felelősség kérdése, sok emberből hiányzik.
2020. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

Nálam volt a maszk.De nem tettem föl belépés előtt.A biztonsági őr szólt,hogy kell a maszk.Anélkül nem mehetek be.Ez a Tescoban történt.

Előtte egy kisebb boltban nem szólt senki.

2020. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
51%
Hidd el ha elkezdik büntetgetni őket akkor meggondolják hogy bevállalják-e azt hogy beengedik maszk nélkül az embereket. Nem egy vidéki kisboltot büntették már 500 ezerre mert időkorláton kívül ment be idős vagy éppen fiatalabb személy. Személy szerint megérdemli mindkét fél aki ennyire felelőtlen hogy nem bírja felvenni a maszkot. Ha már magaddal nem törődsz legalább próbáld meg másnak ne átadni a vírust!
2020. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
31%
Csak Budapesten és Pest megyében kötelező a maszk. Amúgy pest megyei kisboltban dolgozom, ebben a pillanatban is, mindenkinek szólni szoktam hogy legyen szíves valamivel, bármivel eltakarni magát, de rettenetesen nehéz betartatni mindenkivel, némelyek azt hiszik rá nem vonatkozik, nem foglalkozik vele, vagy valamilyen idióta kifogást dob be, aztán meg én vagyok a k0cs0g ha szólni merek, meg hogy én elhiszem-e ezt a koronavírus mesét. Nem számít mit hiszek, be kell tartassam és kész. A héten még pár napig lehet hogy elnézem mert mától került ez bevezetésre, de előbbutóbb nem fogok kiszolgálni senkit aki azt hiszi hogy ő kivétel. Meg fognak minket büntetni, rosszabb esetben be is zárni, aztán majd rajtam verik le, ha megbüntetnek félmillióra akkor 3 hónapig tuti hogy ingyen dolgozhatok, ha meg bezárnak akkor melóm se lesz egyáltalán. Úgyhogy legyen szíves mindenki vegye azt a szinte nulla fáradságot és takarja el magát, ha már a másik egészsége nem érdekel mert netalán egyáltalán nem érdekel ez az egész koronavírus téma, akkor legalább a másik munkahelyére legyen tekintettel!
2020. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
70%

Sparban dolgozom. Szemtanuja voltam ahogy , egy nő összeveszett a biztonsági őrrel. Történet:

Szalad a bizti a hölgy után. 40-50 év közötti nő lehetett.

-Elnézést, de így nem jöhet be! Kötelező a maszk!- mondja a bizti

-Micsoda?! Hagyjon már! Maga nem tudja értelmezni a szabályokat! - mondta a nő támadó hangon majd folytatta-


CSAK BUDAPESTRE ÉRVÉNYES EZ!!! PEST MEGYÉRE NEM VONATKOZIK MAGA PRIMITÍV!!- emelte fel a hangját a nő


-Mi az, hogy nem tudom értelmezni? Ide hozzam magának a papírt amin világosan levan írva?! Maga nem tudja mit szabad és mit nem!? Jól van... Hozom a papírt.-mondta a biztonsági őr


Eközben a nő elvándorolt a kasszákhoz, és végig röhögött. Próbálta úszítani a többi vásárlót. Volt aki egyetértett vele, volt aki oda sem nézett. Egy dolgot szürtem le. Senki se tudta egyértelműen megmondani mi van. Kell-e a maszk, vagy nem?


Elgondolkoztam, hogy ha egy biztonsági őrt így semmibe vesznek, akkor mit csinálnának az emberek ha nem lenne őr az üzletekben?!

2020. máj. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
81%

A maszk viselése az egész országban kötelező az üzletekben! Ahogy maradt az idökorlát is mindenhol. Budapest és környékén maradt a kijárási korlátozás is. Rendőrség ellenőrzi pl kisebb városokban a boltba be menő embereket és a boltokat. Akin nincs szabálysértési eljárás indul ellenük. Nem kényelmes a maszk ez tény,de szerintem arra a pár percre ameddig valaki befut egy boltba,ki lehet birni.. ha kell akkor kell..nem kell órákat lézengeni, nézelődni,hanem ha valaki céltudatosan megy akkor sokkal kevesebb ideig kell rajt lennie. Sokan azt hiszik rájuk nem vonatkoznak a szabályok. Igen is tartassák is be... Volt olyan hogy a boltba bement az egyik nő öreg volt, és fél 8. Megkérdezték hány éves... Aztmondta 64 és fél....

Személyit csak hivatalos személy kérhet azt mondanak amit akarnak sajnos...

2020. máj. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
Elég hülyén fogtok nézni, ha bejön a rendőr a boltba és ad egy szép kis pénzbírságot, mert nem voltatok képesek felvenni egy maszkot 10 percre.
2020. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
73%
Az embereket 80 ezerre büntetik meg de ha nektek ilyen helyzetben van felesleges 80 rugó otthon akkor hajrá maszk nélkül!!
2020. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!