Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a Géla név?

Szerintetek szép a Géla név?

Figyelt kérdés
NEM Angéla, hanem csak simán Géla!

2020. máj. 9. 11:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát sajnálom, de nekem valamilyen gyógykenőcsre emlékeztet.
2020. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igazából a suliban egyáltalán nem szoktak csúfolni. Még alsóban a "télapók" mindig megálltak a nevemnél, és halkan megkérdezték a tanáromat, hogy nincs-e elnyomtatva xD

Meg kábé úgy mindenki, aki először hallja a nevem, meglepődik. Vagy megkérdezik, hogy Angéla-e, vagy azt mondják, szép név. Az egyik osztálytársam kb. egy éve tudta meg, hogy igazából csak simán Géla, pedig 6 éve egy osztályba járunk :D

2020. máj. 9. 20:03
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Én is azt hittem hogy Béla. :D
2020. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz önmagában, de tényleg hasonlít a Béla és a gél szavakra is. Egyikből így, mintha fiú lenne; másikból meg mintha valami tárgy, vagy eszköz, ilyen súrolószer mondjuk, amivel suvickolunk valamit.

De hangzásra szép, csak az asszociációk miatt nem adnám.

Legyen inkább Gilda, Gabriella, Gizella, Angelika/Angéla,

Ja amúgy a HSM filmben pl a csajnak a nevét úgy mondják körülbelül, hogy Gábriélá:) Az is úgy kicsit hasonlít, de mindegy; csak ideírtam. :) De inkább szóval szerintem nevezd Angélának hivatalosan, ha mindenképpen a Géla nevet szánnád a lányodnak; és becézzed Gélának akkor. De egyébként érdekesség-képpen, lehet,h ogy valaki majd Gellizni akarja; és az kicsit olyan, mint a Jelly, (angolul a zselé.) De szóval szerintem anyakönyveztesd akkor Angélának, és becézd úgy, hogy Géla. :):) De egyébként az Angelika szebb. :) És akkor még mindig ott van, hogy, ha a Géla nem tetszik neki; az Angélából, vagy az Angelikából még mindig választhatja az Angit a gyermek, hogyha úgy gondolja. :)

2020. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*vagy pl mondjuk Gerda ,Gerbera is jók lehetnek esetleg.
2020. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!