Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért like-olják kevesen a...

Miért like-olják kevesen a képeim?

Figyelt kérdés
Pedig van 2000 ismerősöm és még is csak ilyen 50-60 like gyűlik össze a képemen. Másnak fele ennyi ismerőse van és még is vagy 300 like van rajta ha nem több. Ha minden képemet 100-150-en like-olnák azzal már meg lennék elégedve.

2020. máj. 9. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

A fontosabb kérdés szerintem:

"Miért érdekel engem, hogy hányan like-olják a képeimet?"

2020. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Másnak fele ennyi ismerőse van és még is vagy 300 like van rajta ha nem több. "


1. ezt nem tudom, így van-e

2. Érdekes, de figyeld meg bizonyos youtube-videoknál! Nagyon gyakori, hogy 100 ezer megtekintésnél mondjuk 10 ezer like van, vagy kevesebb, ami az 1/10-e. (BÁrmelyik nagyobb nézettségű videot ha megnézed, hasonlóak az arányok).

3. ez a facebookra/instára is igaz, többé-kevésbé. Másoknál is, magamnál is azt vettem észre, hogy az ismerősök kb. 1/4-e reagál bármi megosztásra. Ez talán azzal magyarázható, hogy az emberek egy jó része nem szeret vélemény nyilvánítani bármilyen formában is a neten (én pl. facebookon az ismerőseim által megosztott tartalmak csak nagyon kis részére reagálok...mert annyira is érdekel kb.)

4. amúgy meg rohadtul mindegy, magadat strapálod azzal, ha ezen rugózol :) Nem erről szól az élet, ne tedd ezzel tönkre magad...menj, ismerkedj a való életben, ha lecsengett a vírus.

2020. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak szeretném ha a jó csajok like-olnának xd
2020. máj. 9. 18:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor lájkolnak sokan, ha aktiv vagy az oldalon, te is sokakat lájkolsz. Olyat is ismerek, aki ír az ismerősei egy részének, hogy lájkoljanak egy adott képet. 😁
2020. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet:

- rosszak a képek (téma, beállítás),

- a tartalmuk miatt nem érdekli "ismerőseidet".

.

Tényleg, azt hiszed, hogy van 2000 ismerősöd?

Közülük hányan mennének el melletted az utcán az nélkül, hogy tudnák, te ki-fia-borja vagy, hányat ismernél meg köszönés és pár jó szó erejáig?

Vedd tudomásul, hogy "ismerőseid" közül 2000-nek van másik 2000 "ismerőse" tehát te csak egy vagy az Fb "ismerősök" közül!

2020. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Mennyire nevetséges ez a mai világ. Amúgy meg valószínűleg azért nem likeolják, mert nem vagy jó pali, csak te vagy az egyetlen aki erre még nem jött rá...
2020. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
A 2000 ismerősből gondolom hogy van kb egy barátod. Ilyen ez a virtuális világ. Fel kéne nőni.
2020. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem jó kép lett menő beállásom van meg menő effekt is van rajta szóval..
2020. máj. 9. 18:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Elküldöd privibe az egyik képed?
2020. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Istenem, mennyire sekélyes és felszínes. Ha majd felnősz és rájössz, mik az igazi értékek és mi az, ami igazán számít az életben, akkor majd körberöhögöd a mostani önmagad. Phej.
2020. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!