Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keveset érek ha kevesen...

Keveset érek ha kevesen lájkolják a képeimet Facebookon? Valakinek minél több like-ja van az többet is ér?

Figyelt kérdés
Nekem kb. 16 ember szokta mindig lájkolni a képeimet. Akkor már én kevesebbet érhetek?
2016. ápr. 27. 22:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 23 éves vagyok és lány.
2016. ápr. 27. 22:49
 2/16 Firedoom ***** válasza:
80%
Egy számjegyű a legnagyobb like mennyiség amit képre kaptam, de azt is egy eve raktam ki. Par honapja letiltottam, hogy lehessen az uzeno falamra írni. Teljesen happy vagyok igy is, a facet meghagyom chatnek. Szerintem szard le te is, mielott elragad a megfelelesi kényszer :'D 19f
2016. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy kevesebbet érsz, mert érdekelnek ilyen butaságok, mert még komolyan veszed, de komolyan már...

Nyilván nincs összefüggés, van, akit sokan ismernek, azért kap like-ot, mert be akarnak nála vágódni, jó nő (legalább a képen), attention whore és ennek azért van hatása, akármi :D

Ha a devArton alig van followered, az sem azt jelenti, hogy rosszabbul rajzolsz (ha mondjuk rajzolsz és kiteszed oda), mint akinek kismillió van s még jól is keres belőlük :D

Sőt, ismertem grafikust, aki nem igazán tudott rajzolni, de jó kis állása volt...

Egy ember értéke mint olyan, az pedig sokkal absztraktabb, semmiképp ne egy olyan hiú mesterséges világon akard lemérni, mint a facebook...

2016. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
XDDDD Jól vagy? Nem ebben mérik az ember értékét.
2016. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Relativ, de ez miatt ne erezd magad kevesbe ertekesnek. A fb ugyis egy rakas sz. En is kb. annyi like-ot kapok mint te, de nem zavar. Mondjuk ez attol is fugg, hogy hany ismerosod van, mennyire vagy aktiv meg ilyenek. Szomoru, hogy mar ez is kihatassal van az emberek onbecsulesere, onbizalmara.
2016. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Majd én lájkolom azokat a képeket:DDDD
2016. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért reméltem, hogy egy 23 éves, felnőtt nő már nem a fb lájkok alapján ítéli meg magát, ez a kiskamaszoknál szokott gond lenni. A lájkok száma, amit kapsz legnagyobb mértékben attól függ, hogy te hány ember képeit lájkolod, mivel adok-kapok alapon működik a dolog. Én most cseréltem a profilképemet, 8 év után :) így láthatod mennyre vagyok aktív fb használó, képet amúgy sosem teszek fel. 30-40 ember lájkolta, a legtöbbjüket nem is ismerem, nem találkoztam velük 20 éve, én is meglepődtem, hogy miért lájkolnak, amikor én egy darab képükre nem nyomtam rá soha. Mondjuk a legtöbben idősebbek, ez is számít, ők többet használják a fb-ot.
2016. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább azt nézd, hogy mennyiből 16. Van akinek van 200 likeja 4000 ismerőséből, nekem 150-ből 60 mert nem jelölök be fűt-fát... De igazából ez sem mond semmit, attól függ mennyire vagy aktív facen stb.. szóval ne ez alapján mérd magad :)
2016. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mennyi hülye van itt, édes istenem....
2016. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ez azt jelenti,hogy te kevésbé teszel fel nagyon profi vagy atszerkesztett kepeket. Esetleg olyat sem teszel ki,ami baromi nagy hír lenne (gyerekszuletes,kinai nagy fallal pózolás),keves imserosszam miatt vagy rossz időpontban teszed ki. Vannak olyan időpontok,amikor az emberek nem Facebookoznak olyan sokat. Vasárnap kitenni a legcélszerűbb. Vannak ismerőseim,akik ez alapkan csinaljak es több 100lajkot kapnak az 1000ismeroseik közül. Ez elet időigényes par kis kezfejecske miatt szerintem. Bocsi az ekezet miatt,szerintem igy is értetted a lenyeget.:)
2016. ápr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!