Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják a kollégáim...

Miért mondják a kollégáim hogy csendes vagyok, miközben egyébként sem hallgatnak meg?

Figyelt kérdés

Szóval valójában tényleg csendes embernek tartom magam, de azért szoktam másokkal beszélgetni. A munkahelyemen viszont olyan emberek vannak, nem is egy, akik, ha magamról kezdek el beszélni, nem reagálnak rá semmit, inkább válaszként magukról kezdenek el beszélni hosszasan. Ezért úgy döntöttem ezekkel az emberekkel nem kommunikálok többet, csak amennyit a munka feltétlen megkíván.

Visszahallottam másoktól, hogy azt mondták rólam ezek a személyek, túl csendes vagyok mostanság, unalmas velem együtt dolgozni.

Most erre mit mondhatnék?


Mi a véleményetek? Én reagálom túl vagy van igazság a dologban?


2020. máj. 11. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek végtelenül egyszerű emberek. Beszélnek magukról, miközben a másik is beszél magáról és úgy csinálnak mintha figyelnének egymásra. :D

Ha nem akarod, hogy csendesnek tartsanak kezdj el beszélni random dolgokról, ami éppen eszedbejut, az sem baj, ha semmi értelme, úgysem figyelnek. Magadról inkább ne mondj semmit, ami igaz, mert ebből is csak 1-1 szó jut el a tudatukig amiből összeraknak valamit és elindul a pletykaáradat. :D

2020. máj. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymousreview60 ***** válasza:
Jól döntöttél. Azért panaszkodnak, mert elvesztették a figyelemforrást.
2020. máj. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Most erre mit mondhatnék?"


Azt,hogy dolgozzanak,és akkor nem fognak unatkozni.

Sz4rd le őket:)

Az unalom bennük jelenik meg,mert csak a saját önző énjükkel tudnak foglalkozni.Az ilyeneknek mindenki unalmas lesz előbb-utóbb.

2020. máj. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fuj. De útálom az ilyen embereket.
2020. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!