Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék bosszút az...

Hogyan állhatnék bosszút az exemen?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem, de amúgy előtte még jól belém rúgott. Én letiltottam mindenhol, hogy még csak látni se kelljen sehol. De ő mégis írt kamu névről, holott már 1 és fél éve nem vagyunk együtt, és már felesége, gyereke van. Biztos még belém akart rúgni azzal, hogy ő milyen boldog, én meg milyen szerencsétlen vagyok, mert még egyedül vagyok.
2020. máj. 16. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd a bosszút, inkább építsd az életed, hogy ne legyél "szerencsétlen".🙂
2020. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Who owns my heart válasza:
100%
Szerintem is hagyd a bosszút, ne foglalkozz vele. Mint az első válaszoló írta, magadat építsd, tanulj, utazz, dolgozz. Amit ő leművel teljesen gyerekes viselkedés. :)
2020. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem elégtétel, hogy annak ellenére, hogy letiltottad mindenhol és elvileg "boldog" házas-családi életet él, még mindig azzal foglalkozik, hogy neked írogasson? Érted...

Ti szakítottatok és rá másfél évre házas és gyereke is van? Nekem ez inkább elkapkodottnak tűnik...

Ahogy #1 mondta, koncentrálj a saját életedre és elegendő "bosszú" lesz, ha boldog vagy.

2020. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező ha a férfinek csalaďja van,akkor Te szerető voltál,ugye?
2020. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem voltam szerető, együtt jártunk, de attól még átvert. Utánam jött össze ezzel a nővel, aki most a felesége. Attól mert ennyi idő után írt, miért lettem volna a szeretője?
2020. máj. 16. 12:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb bosszú :

Szedd össze magad, kezd el fejleszteni magadat, mint belsőleg es külsőleg, legyen egy boldog es egészséges életed, hogy amikor legközelebb találkoztok, azt lássa, hogy teljesen kiviragoztal es SOKKAL boldogabb es kiegyensúlyozottabb vagy nélküle.

Minden mas csak szánalmas kapalozas, saját magadat járatod le vele, es amíg nem engeded el, te sem tudsz tovább lépni.

2020. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Nem jó dolog a bosszú, csak tovább tartod fenn vele ezt a kelletlen kapcsolatot ezzel az emberrel. Hagyd békén, ha már tudod, h ő van valami álca mögött, letiltod. Ennyi. Ezeknek figyelem kell, h foglalkozol velük. Ha ezt nem kapják meg, az nekik az igazi kín, nem az, ha felülsz bármi provokációnak.
2020. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es ha legközelebb rad ir bármilyen profilrol, NE válaszolj semmit, azonnal tiltsd le. Nem kell megjegyzés, vagy beszolas, vagy “tudom hogy te vagy az xy”, azonnal letiltod, es ennyi.
2020. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem írtam neki most se semmit, de elég nehéz volt visszafognom magam.
2020. máj. 16. 13:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Leírták már egy páran,ne foglalkozz vele/ne ülj fel a provokációnak/legyél boldog nélküle.Az időd túl értékes ahhoz,hogy rá pocsékold,nem érdemli meg.
2020. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!