Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már lassan 2 honap itthonlét...

Már lassan 2 honap itthonlét után mit csináljak ha unatkozom nagyon? ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
2 het mulva mar ugyan kezdem az uj munkahelyen. de mar megbolondulok az unalomtol minden egyes nap. xboxon is van tobb mint 100 jatekom game passnak hala. van netflixem, itt az internet es meg sorolhatnam a lehetosegeim. de semmihez semmi kedvem. ez nem is egeszseges szerintem. sok lehetosegem lenne meg. van autom is, atokazhatnek. de hova? meg minek?:D setaljak? de hova? borzalom......
2020. máj. 19. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálom hogy ekkora problémáid vannak az életben. :D
2020. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, én meg örülnék ha kétszer ilyen hosszú lenne egy nap, mert alig jut időm mindenre. :DDD

Mi (munkán kívül) megcsinálgatjuk a ház körül azokat a dolgokat amiket halogattunk sokáig, kertészkedünk, túrázunk, sportolunk, olvasunk, játszunk, filmezünk, sütünk-főzünk, barkácsolunk. Én még szeretnék elkezdeni nyelvet tanulni is.

2020. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MalomN ***** válasza:
Nekem lett egy új hobbim, amin sokat szórakozok: Gyakori kérdések a neve XD
2020. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sportolni lehet, túrázni lehet. Már akárhova lehet menni.

Nem is értem, hogy miért kockultál végig. Tanulni is lehetett volna. Ez már mi.degy, legközelebb az önfejlesztésre koncentrálj, és ne csak az idő mulattatására!

Persze, hogy szar most, mert csak várakkztál, és semmi produktívat nem csináltál. Kell pedig. Munkanélküliként is.

2020. máj. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!