Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bìrjam ki az itthonlétet...

Hogy bìrjam ki az itthonlétet apàmmal?

Figyelt kérdés

A hét elején hazaküldtek a munkahelyemről és azóta itthon vagyok. Nem tudni mi lesz..Majd 2 hét múlva hìvom a főnököt hàtha tud valamit. Apàm màr nyugdíjas ezért ő itthon van. De mióta én is itthon vagyok csak ordibàl velem...Miért alszol sokàig? Miközben fél 7kor màr felkelek de van hogy 6 órakor fentvagyok. Meg miért nem keresek màsik munkàt? Hogy keressek mikor tombol a vìrus?? Egyébként a faluban ahol lakunk ott dolgozom takarìtóként. Remélem 1-2 hónap és vége lesz ennek mert nem tudom hogy fogom kibìrni itthon. Màr ebben a pàr napban is megőrültem itthon... Apàmnak ilyen a természete hogy mindenen kiakad (65 éves) és sok gyógyszert szed de iszik bort utàna meg csak kiabàl. Elmenni otthonról max sétálni tudok. Sajnos nincs pénzem albérletre nem keresek jól. Párom nincs így még nehezebb. A barátnőim is elvannak nélkülem jó ha félévente találkozunk.


28/N


2020. márc. 20. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy mindenki kényszerhelyzetben. Nekem sem könnyeb,m nekd sem, másnak sem. A járvány nem tart örökké, pár hét és lecseng, vége lesz. Tavasszal, nyáron plusz 30 fokban nem dühöng semmiféle influvírus.


Próbáld meg magad lefoglalni valamivel és igyekezz apádat elkerülni, amennyi lehet. Ha nem lehet, akkor sajnos le kell ordítani a fejét, ha tetszik, ha nem. Végső esetben kérj rendőri segítséget.

2020. márc. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyogyszert, piat elrakni, apukara orjonges kozben mentot hivni hogy megbolondult es neked tamadt.
2020. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én szüleim most kerestek gyári munkát :D És van is olyan gyár, ami felvette őket. Amíg ilyen hanyag módon nem veszik komolyan az emberek, nem hiszem hogy túl sok jóra lehet számítani. Ha majd tényleg minden bezár, akkor nekem is nagyon nehéz lesz elviselni őket, már így is nehéz. Nem meglepő módon már az első nap úgy jöttek haza, hogy mindenki egy farok ott. Csak az az érdekes, hogy eddig sehonnan nem tudtak úgy eljönni, hogy ne mondták volna ezt az emberekről, akikkel találkoztak(és itt nem csak munkahelyről van szó), biztos nem velük van a probléma...


Egyébként meg a vírus lázat okoz, amit bőven túl él és még bele is lehet halni a további tünetekbe. Ha a láz nem árt neki kicsit sem, a jó idő miért ártana?

2020. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!