Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire feltűnő viselkedés...

Mennyire feltűnő viselkedés szerintetek városban ha valaki ül egy padon, aztán nézegeti a környéken elhaladó embereket?

Figyelt kérdés
Mindenféle hátsó szándék nélkül
2020. máj. 21. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez senkinek nem feltűnő semmire.
2020. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem feltűnne, nem szeretem a bámuló embereket.
2020. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem az, hacsak nem azoknak, akik pld. egy szemben lévő boltban dolgoznak, és azt látják, hogy órák óta ott ülsz.
2020. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Én allergiás vagyok arra, ha figyelnek, bámulnak. Tehát egy őszinte kérdés. Miért figyelnél másokat, mit figyelnél rajtuk?

Miért nem olvasnál inkább egy könyvet, néhány cikket, vagy merülnél el a gondolataidban?

2020. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Semennyire, elég sokan szoktak ücsörögni jó időben.
2020. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem pont semennyire.
2020. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem feltűnő. Én például azért szoktam figyelni az embereket, mert skicceket készítek rőluk, de sokan szemmel láthatóan rosszul érzik magukat attól, amikor észreveszik, hogy nézem őket.
2020. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol:

A, egy parkban, körülötte házak: akkor necces, hogy az ügyeletes "Mari" néni az ablakból figyel, és "meglepetést" küld az emberre;

B, Egy forgalmasabb utcán, sétányon: nem gond, viszont a tarhálók csapata 5 percen belül 100%-ban jobban betalál, mint egy jobb nő.

2020. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dorci1999 ***** válasza:
Nekem attól függ hogy sietek valahová vagy szép lassan megyek, hogy mennyire tűnik fel nekem. Engem nem idegesít ha valaki bámul. Engem a bántó szavak idegesítenek.
2020. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!