Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiányzik a baráti társaságom,...

Hiányzik a baráti társaságom, nincs időnk egymásra, hoygan enyhítsem a fajdalmat amit okoz a hiányuk?

Figyelt kérdés
Ragaszkodom hozzájuk, jó barátaim csak nincs egymásra a suli-szülők-munka miatt időnk + en pesten lakok de ők a világ végen. Tényleg messze 200-300km-re.

2020. máj. 21. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Keress új társaságot a közeledben meg foglald el magad.
2020. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Nincs időtök? Lol. A mi csapatunkban 8-an vagyunk, abból csak 4-en lakunk Budapesten. Az ország másik végéből is van tag, agglomerációból is, stb. Vannak egyetemisták, egyetem mellett már aktívan dolgozók, dolgozók, sportolunk is sokan, van elég "bajunk", mégis találkozunk párhavonta minimum, van, akikkel gyakrabban is, mert épp ráéenek és a közös beszélgetésünk is folyamatosan pörög.


Anno voltak nekem is olyan barátaim, akik valami kikúrt érdekes módon soha nem értek rá... Aztán egy idő után meguntam a bullshitet és kivágtam őket az életemből.


Ha a legjobb barátom Londonból haza tud utazni párhavonta és ha azt mondom, hogy hiányzik, keres egy egy hónapon belüli időpontot, mikor szeretettel vár (akár úgy is, hogy beszáll a repjegybe), akkor nehogymár egy szaros Pécs vagy Cegléd legyen az a rohadt nagy probléma és távolság...


Az emberek munka után csak tosszák a rezet, rohadnak a youtube mellett vagy a tv előtt. Nem tanul meg dolgozik senki folyamatosan...


Ez csak egy ócska kifogás.

2020. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es...Mindannyian elég erős suliba járunk legtöbben nappalira. Most ez a karanten ez mas meg minden , de általánositsunk. Iskola fel nyolctol haromig. aztan van ket oram tanulni, munka este 9:30-ig aztan tanulas, alvas. Ez atobbieknek is hasonlo kepp van .


Plussz mi tenyleg szeretjuk egymast,sot leginkabb nekem van kifogasom Xd

2020. máj. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!