Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ráírtam egy srácra kamu...

Ha ráírtam egy srácra kamu profilról, annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy srácra kamu profilról, hogy ne terjesszen olyat, hogy ő 13 évesen vesztette el a szüzességét meg ilyenek. Erre ő azzal fenyegetett, hogy feljelent a rendőrségen magánsérelem megsértése miatt. Törölni akartam a fiókot, de elfelejtettem a jelszavát, így nem tudom törölni. Ezért kaphatok valamit? Ha a rendőrség kinyomozza, hogy én voltam, akkor megmondják neki, hogy én voltam? Milyen következményei lehetnek ennek?

2020. máj. 24. 00:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Milyen kis aljas vagy, semmivel sem különb, mint a srác. Minek avatkozol bele az életébe?
2020. máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyanezt megcsináltam egy hete, de nem válaszolt a srác, még csak nem is látta az üzit😬
2020. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Jaa és én más okból, azért mert bejött egy srác
2020. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos valami buta tini kavarás ez. De nagyon cuki vagy, mert véleményed van, de magad nem mered felvállalni, mert ahhoz már gyáva vagy. Ő meg válaszra bedobta az első hülyeséget ami eszébe jutott, te meg összeszartad magad👏👏

Inkább legyen gerince és mondd meg neki névvel arccal, ha bajod van, vagy csak simán magadban tartod a véleményed.

2020. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi durvát nem irtál neki, akkor nem lehetnek következményei
2020. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. máj. 24. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!