Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem hiányzik a karantén?

Csak nekem hiányzik a karantén?

Figyelt kérdés
Az egész karantén időszakot utáltam, és azt vártam mikor lesz már vége, és most hogy mondhatni vége (nagyjából), kezd hiányozni. Olyan jó volt úgy lemenni kutyát sétáltatni, hogy kihalt volt minden, nem kellett kerülgetni senkit. A buszok üresek voltak (nekem kellett járni dolgozni), boltokba se volt tömeg. Szóval, hiányzik ez a része. Van még valaki így?

2020. máj. 24. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul, szabadsagban, felelem nelkul lenne jo elni, csak ne lenne annyi ember!

Nekem regen ejszakai munka utan akar sotetben, akar napkelteben, az volt a legnagyobb elmeny, hogy Budapest legszebb reszein gyalog mentem haza, csak mentem, mentem, es meg az se erdekelt, hogy neha lehetett volna felnivalom.

2020. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem Budapesti vagyok,itt alapból nincsen akkora tömeg,pedig ez se kisváros.A korlátozás miatt nem voltak óvodák,így egész nap hallgathatam a kicsik ordibálását.(Nem hibáztattom a szomszédom miatta,de azért zavaró.)Így Örülök,hogy vége.Mivel iskolás vagyok,így nekem még lesz egy nyári szünetem,ami remélem nyugodtan telik el.
2020. máj. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én élveztem az időtöbbletet és az egyedüllétet is. Nagyon nem várom az irodába való visszatérést!


Én is szeretem a kihaltságot. Ha 5 km-t úgy futnék, hogy abszolút senkivel se találkozom, na nekem az az ideális embermennyiség.



Egyébként az lenne az ideális, ha az élet már soha nem a régi kerékvágásba térne vissza.


1. Jó lenne, ha ahol lehet, minél több home office-t engedélyeznének. Aki hatékonyabb otthon, hadd maradjon otthon, aki nem társasági ember, hadd maradjon otthon.

Én pl szívesen járnék egyik héten 2 nap, másikon 3 nap valakivel felváltva, így kettőnknek csak 1 asztal kellene, rajta 1 billentyűzet, egér, 1 dokkoló és 2 monitor. Kevesebb világítás, kisebb tér hűtése/fűtése/szellőztetése.

Némileg tehermentesítené a közutakat és a túlzsúfolt tömegközlekedést.


2. A világon nagyon sok helyen jelentősen csökkent a szennyeződés. Nos, itt a lehetőség, hogy a kormányok illetve nagy cégek még jobban átgondolják a környezetvédelem kérdését!


3.

Az ember a "karantén" alatt rájöhetett, hogy jéé, még annál is kevésbé bírom, mint gondoltam/jéé még annál is jobban bírom, mint gondoltam.

Jé, a többlet időt kreatív hobbikra, több sportra, főzésre fordítottam és de jó volt. Jé unalmamban nyelvet tanultam, de jó volt.

Ki-ki megtarthatja a kialakult jó szokását, bár ehhez szerintem kell az, hogy ne kelljen visszatérnie a rohanáshoz annak, aki nem akar.

2020. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!