Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghalt Petics Kristóf,ez...

Meghalt Petics Kristóf,ez felzaklatott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan fiatal volt még.:((

2020. máj. 25. 17:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2020. máj. 25. 17:29
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem meg az anyukám nemrég. Na, az TÉNYLEG felzaklatott...
2020. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Részvétem!:((
2020. máj. 25. 17:46
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Köszönöm szépen. :(
2020. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg beszélni róla valakivel, ha olyan durván felzaklatott.

Légy minél többet a barátokkal, tereld el a gondolatod

2020. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem akarok bunko lenni, de kellene tudni ki ez a bizonyos Petics Kristóf? Gondolom igen, ha egy ilyen kopzossegi izeben kerdezik ... de en nem tudom. Meghalt? En is megfogok egyszer. Akkor majd talalkozunk.
2020. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem is tudtam :( Sajnálom a srácot szerintem tehetséges volt .
2020. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Engem egyáltalán nem rázott meg. Őszinte részvétem kár érte de ennyi.
2020. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Én is ma tudtam meg, és sajnálom őt. Kár, hogy nem volt senki, aki érdemben tudott volna neki segíteni, hogy kihozza magából mindazt, amit szeretett volna, hisz az éneklés mellett írt verseket és prózát is. A bipoláris zavara miatt sajnos sokan félreismerték, nem tudták mire vélni a hangulatingadozásait. Érzékeny volt, de ezt inkább rejtegette, és a vagányabb oldalát hagyta felszínre kerülni, mert azt hihette, ezáltal többen fogják szeretni, mint az érzékenysége miatt. Szerintem sokat kínlódhatott a betegsége miatt.

Azért az furcsa, hogy megtalálásakor kezére-lábára hínár volt tekeredve, hisz a tó csak 70 cm-es volt. Nem a mélyből akart felszínre jutni, hogy levegőt kaphasson. Remélem, ki fogják tudni deríteni, hogy történt a dolog.

2020. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Én az érzékenysége miatt szeretem, szerettem volna kapcsolódni vele, az érzékeny énjével, de nem sikerült.

Én is fel vagyok zaklatva, fő ok a bizonytalanság, még a hírek is csak egy FB-posztra hivatkoznak, nem tudok első kézből semmit.

Addig el sem hisszük, hogy meghalhatott.

2020. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!