Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy egyetlenegy...

Mitől lehet, hogy egyetlenegy álom ennyire felzaklatott? Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Volt tinikoromban egy nagyon jó baráti társaságom, 4-en voltunk. Ebből egy nézeteltérés miatt 2 barátom elhatározta, hogy nem fogja velem tartani a kapcsolatot. Akkor is ott elfogadtam a dolgot, igazából én is sértve éreztem magam és elhatároztam, hogy tojok a fejükre.

Ez történt 4 éve. Természetesen a harmadik emberrel azóta jó viszonyt ápolunk.


Pár nappal ezelőtt a mi kis négyesünkkel álmodtam. Azt álmodtam, hogy a harmadik ember is azt mondta, hogy nem szeretné velem tartani a kapcsolatot.


Viszont azóta valósággal bekattantam. Mintha valami régi seb fel lenne tépve, aminek a létezéséről sem tudtam. Elkezdtem napi szinten keresni azt a bizonyos harmadikat, mintha félnék attól, hogy elveszítem őt is. Elkezdtem kérdezgetni, hogy milyen gyakran találkozik a másik kettővel és ezt féltékenységből kérdeztem. Illetve a másik két embernek pedig az adatlapját kezdtem el böngészni, ahol évek óta nem jártam, és láttam, hogy az egyik letörölt az ismerősei közül, amin teljesen felháborodtam.


Valaki magyarázza meg, hogy mi történik velem. Nem vagyok már gyerek, 24 éves komoly nő vagyok, így nem értem mi ez a hiszti és feldúltság.


2020. jan. 7. 21:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben más kapcsolataim is eszembe jutottak, amik méltatlanul végződtek. Még is ez bánt a legjobban, pedig úgy érzem, hogy ezek az emberek már nem tudnának semmit sem adni nekem, mégis fel vagyok zaklatva a személyükkel kapcsolatban.
2020. jan. 7. 21:14
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit depressziós lettél. 24 évesen ne haragudj, de ilyenekkel nem kellene foglalkoznod.
2020. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak megviselt az álom,és olyan mintha attól félnél,hogy megint valaki megszakítja veled a barátságot stb.Vagyis félsz az elutasítástól,a csalódástól.De ne szentelj neki túl nagy figyelmet! Hidd el,ennek is oka volt,hogy így történt.Felnőttként sokkal jobban megítéli az ember a múltját és ha úgy látod,hogy ők hibáztak,akkor bizony úgy van.Ismerkedj új emberekkel,és engedd el a régi sérelmeket!
2020. jan. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!