Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Ackermann...

Mi a véleményetek Ackermann Dávid eltünéséről? Szerintetek hogy történhetett?

Figyelt kérdés

Évek óta foglalkoztat ez a történet,mostnában jutott újra eszembe a története.


Az én verzióm:

Dávid nem ismerte azt a társaságot ahová került,már nekem ez is furcsa,hogy Dávid a barátnőjével találkozott és erre ott voltak ezek a srácok.


Azt magyarázták MÁR A BESZÉLGETÉS ELEJÉN AMIKOR SZÓ SEM VOLT ERRŐL hogy Dávidnál valami lötty volt, szerimtem meg náluk volt valami drog amiből Dávid is kaphatott.


Lehet hogy rosszul hatott rá és úgy voltak vele hogy hagyjuk itt majd helyre jön és beesett a vízbe vagy valaki elvitte,bár azt nem hinném,mert akkor azért csak feltűnt volna valakinek,akkoriban rengeteg taxis volt arra,droszt is volt és jár arra a villamos meg az emberek is.


De lehet hogy a haverjai tettek vele valamit?

De ha nem is ismerték akkor mit?

Vagy lehet hogy ezek a srácok az ellneségei voltak?

Akkor nem hiszem hogy belement volna Kolozsvári Ági a barátnője.


És ami a legfurcsább,hogy ez után simán a csaj elment külföldre és ugyan úgy élte az életét mint eddig,és ami még nagyon gyanús hogy megváltoztatta az adatait és nem volt segítőkész Dávid segítségében sem,amit nem értek mert a szerelme volt.


De ha tegyük fel beesett a vízbe akkor hogy a fenébe lehet az,hogy a telefonja és az iratai kinnt voltak

De ha belegondolunk akkor ha valaki beledobja a vízbe vagy valami akkor nem gondolom hogy kiszedi a cuccait a zsebéből (a lakáskulcsa azóta sincs meg)

De a barátai is teljesen össze vissza keverik a sz*rt.

Az egyikük azt mondja,hogy volt nála lötty a másik trió meg azt hogy nem.


De ha ennyire hazudni akarnak akkor.miért nem beszélték.meg hogy mit mondanak mert ez elég átlátszó.


Az is lehet hogy egy hajó vagy valami motorcsónak vitte el,de miért vitték volna el?


Ha valaki gyalogosan rabolja el akkor nagyon valószínűtlen hogy senki nem veszi észre se egy arra járó rendőr,sem a villamos vezető,sem a villamos ban ülő emberek,sem a hídon átkelő emberek,sem egy taxis.


A rendőrség is furcsa,olyan mintha nem akarnának foglalkozni az üggyel.


Sok értelme volt 2009 Októberén kimenniük arra a részre ahol állítolagosan tartózkodtak de amúgy az sem 100 százalék,hogy ott voltak,lehet hogy a cuccait (telefonját iragait)

Direkt elvitték és lehet hogy bedobták egy kocsiba és elvitték a szervkereskedők mert nekem ez hihetőbb lenne mint az,hogy a mólón csak úgy eltűnik.



Szerintetek hogy történt ez az ügy?



#rejtély #Margitsziget #eltűnés #Tax,villamos,arra járó emberek #Emberek,család
2020. máj. 26. 17:02
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
1%
Nem tudom sajnálni. Számos hasonló eset történik a világban mikor fiatalok alkohol-drog hatása alatt éjszaka egyedül kószálnak. Hibásak az elkövetők is de azt gondolom, hogy a fiatalok is felelőtlenek, megérdemlik a sorsukat.
2020. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
#11 van gyereked?
2020. júl. 17. 16:44
 13/56 anonim ***** válasza:
5%
Nincs, de ha lesz felelősségteljesebb felnőttet fogok nevelni belőle.
2020. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
32%
Szervezett dolog lehetett. Kozvetitettek David szerveit masoknak penzert.
2020. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a barátnője közölte vele hogy neki ez csak egy futó kaland volt és nem fognak többet találkozni. A srác színleg úgy tett, hogy megérti és nem haragszik, bulizzanak még egy jót együtt utoljára, de belül biztos hogy összetört mert neki többet jelentett a kapcsolatuk. Aztán biztos jó sokat ivott (talán drogozott is) bánatában, amikor elindultak a szigetről akkor lemaradt a többiektől, szerintem a telefonját is földhöz vághatta mérgében amikor a lány hívta hogy hol van. Aztán bolyongott a városban és még többet ivott, hajnalban talán lefeküdt egy padra ahol kiesett a zsebéből a tárcája. A végén pedig szerintem öngyilkos lett vagy véletlenül beleesett a Dunába és már nem tudott kijönni. A másik eshetőség hogy miközben részegen bolyongott a városban rossz alakokkal összetűzésbe került, azok jól helyben hagyták és bedobták a Dunába. Én azt mondom hogy ha igazat mondanak a többiek és tényleg lemaradt tőlük egy ponton akkor azt szándékosan tette, mert nem akart velük menni bulizni (valószínűleg azért amit az elején írtam hogy a lány szakított vele).

Amit még eltudok képzelni hogy az egész történet hazugság és valójában elment velük bulizni, ott nagyon berúgott és a szórakozóhely biztonsági őreivel került összetűzésbe, akik összeverték és bedobták a Dunába. Aztán pedig megfenyegették a többieket hogy ne tanúskodjanak ellenük különben őket is elkapja a maffia. Nem olyan rég olvastam hogy több hasonló eltűnésről kiderült hogy a maffiának dolgozó biztonsági őrök vertek össze fiatal fiúkat akár kisebb összeszólalkozás miatt is (pl. a fiú részegen véletlenül vállal hozzájuk ért).

2020. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
70%
Nem baleset volt, gyilkosság. Állítólag, egy médiumnak "megjelent" és neki mondta el. Többet nem tudok sajnos, pedig nagyon érdekes, titokzatos eset.
2020. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

#16 ezt kifejtenéd bővebben?

Honnan tudod ezt?

2020. szept. 18. 21:26
 18/56 anonim ***** válasza:
29%
Állítólag, ennek a médiumnak Dávid volt az első ilyen esete. Úgy hallottam, régebben, ismerősöm mondta, neveket nem tudok, meg konkrét dolgokat sem sajnos.
2020. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
75%
Kiss Kató médiumnak jelent meg tudtommal, és nem Dávid volt a "legelső esete", hanem egy másik valaki, erről van is videó. Pár előadásában beszél Dávidról Kató, de csak említés szintjén, hogy például az egyik tetoválását az ő emlékére készítette, magáról az esetről, történésekről nem beszélt.
2021. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
70%
Igen Kiss Katónak jelent meg, és szitakötő tetoválást az ő tiszteletére rakatta magára.
2021. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!