Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Ackermann...

Mi a véleményetek Ackermann Dávid eltünéséről? Szerintetek hogy történhetett?

Figyelt kérdés

Évek óta foglalkoztat ez a történet,mostnában jutott újra eszembe a története.


Az én verzióm:

Dávid nem ismerte azt a társaságot ahová került,már nekem ez is furcsa,hogy Dávid a barátnőjével találkozott és erre ott voltak ezek a srácok.


Azt magyarázták MÁR A BESZÉLGETÉS ELEJÉN AMIKOR SZÓ SEM VOLT ERRŐL hogy Dávidnál valami lötty volt, szerimtem meg náluk volt valami drog amiből Dávid is kaphatott.


Lehet hogy rosszul hatott rá és úgy voltak vele hogy hagyjuk itt majd helyre jön és beesett a vízbe vagy valaki elvitte,bár azt nem hinném,mert akkor azért csak feltűnt volna valakinek,akkoriban rengeteg taxis volt arra,droszt is volt és jár arra a villamos meg az emberek is.


De lehet hogy a haverjai tettek vele valamit?

De ha nem is ismerték akkor mit?

Vagy lehet hogy ezek a srácok az ellneségei voltak?

Akkor nem hiszem hogy belement volna Kolozsvári Ági a barátnője.


És ami a legfurcsább,hogy ez után simán a csaj elment külföldre és ugyan úgy élte az életét mint eddig,és ami még nagyon gyanús hogy megváltoztatta az adatait és nem volt segítőkész Dávid segítségében sem,amit nem értek mert a szerelme volt.


De ha tegyük fel beesett a vízbe akkor hogy a fenébe lehet az,hogy a telefonja és az iratai kinnt voltak

De ha belegondolunk akkor ha valaki beledobja a vízbe vagy valami akkor nem gondolom hogy kiszedi a cuccait a zsebéből (a lakáskulcsa azóta sincs meg)

De a barátai is teljesen össze vissza keverik a sz*rt.

Az egyikük azt mondja,hogy volt nála lötty a másik trió meg azt hogy nem.


De ha ennyire hazudni akarnak akkor.miért nem beszélték.meg hogy mit mondanak mert ez elég átlátszó.


Az is lehet hogy egy hajó vagy valami motorcsónak vitte el,de miért vitték volna el?


Ha valaki gyalogosan rabolja el akkor nagyon valószínűtlen hogy senki nem veszi észre se egy arra járó rendőr,sem a villamos vezető,sem a villamos ban ülő emberek,sem a hídon átkelő emberek,sem egy taxis.


A rendőrség is furcsa,olyan mintha nem akarnának foglalkozni az üggyel.


Sok értelme volt 2009 Októberén kimenniük arra a részre ahol állítolagosan tartózkodtak de amúgy az sem 100 százalék,hogy ott voltak,lehet hogy a cuccait (telefonját iragait)

Direkt elvitték és lehet hogy bedobták egy kocsiba és elvitték a szervkereskedők mert nekem ez hihetőbb lenne mint az,hogy a mólón csak úgy eltűnik.



Szerintetek hogy történt ez az ügy?



#rejtély #Margitsziget #eltűnés #Tax,villamos,arra járó emberek #Emberek,család
2020. máj. 26. 17:02
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
0%
Ezt neked ki mondta?
2022. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
31.: Te nem hallottál még a szervkereskedelemről? Senki sem azt mondta, hogy lego-ként cserélhetőek a szervek, de ez a bűnözési forma létezik. Keress rá, ha nem hiszed! Bizonyos országokban (azt hiszem, Vietnam, vagy a Fülöp-szigetek?) van, hogy pl. adósság fejében a családfő kiveteti az egyik veséjét is, hogy törlesszen...
2022. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
2022. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy meg biztos hogy egy drogos gyerek maja kell... Tuti... Az a legjobb..
2022. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt drogos. Aznap este csinálhattak hülyeséget, de elmondások alapján elég problémamentes, intelligens, nem züllöt gyerek volt. Nem tudom, minek ez a hülye off. Talán tagadod, hogy létezik szervkereskedelem és fekete piac? Egyébként senki nem azt írta, hogy 100%-ig az történt vele, csak egy esetleges opció. Lehet, hogy szimplán megölték vagy elrabolták valami erőszaktevők.
2022. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:
#34 nem volt drogos..
2022. júl. 8. 22:38
 37/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjuk figyelmen kívül ezt a négy pipás offolót... Érdemileg semmit nem fűz hozzá, kérdésekre nem reagál, offolási kényszere van csak. Kár, hogy a gyakori nem enged tiltani...
2022. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim válasza:
94%

Amennyiben tényleg Dávidot látták többen is a szigeten fel-alá futkosva félmeztelenül, miután a barátnője társasága már rég a közelben sem volt, így szerintem a következő történt. Valami olyan szer hatása alatt lehetett szegény, amitől elvesztette a kontrollt, talán hallucináció is lehettek, vagy pánikroham tört rá. Ilyenkor az ösztönök nem úgy működnek, ahogy normál állapotban, nem lehet tudni előre, hogy kiből mit fog kiváltani akár a legkönnyebb cucc is. Tehát sötét is volt, egyedül volt(talán) és ebben a furcsa új állapotban figyelmetlenségből megcsúszhatott és a dunába veszett.


Hogy a barátnője és közte mi volt, azt csak ők tudják. Konteóknak itt nincs értelme. Valszeg nem lehetett valami szoros a kötelék, ha a lány úgy ment el a társasággal a szigetről, hogy Dávid nem volt mellette.


Hogy a lány miért szakította meg a kapcsolatot Dávid családjával? Mert nem szerette a srácot, nem voltak szoros kapcsolatban, ezért nem is akart az üggyel foglalkozni, pláne azt, hogy zaklassák. Nem érdekelte szerintem. Ettől még nem egy rossz ember, csak meggondolatlan.


A "haverok" miért mondanak ellent egymásnak a sztoriban? Mert este volt, ittak is, fel voltak pörögve és nem nagyon figyelték, hogy kivel mi történik. Akivel valaha is előfordult már, hogy elment szórakozni és netán be is csiccsentett, az vajon minden részletre emlékszik az estéből? Mert én aztán nem tudnám biztosra mondani, hogy 5 emberből kinél mi volt vagy mi nem és mit csinált az este alatt.


Biztos, hogy már nem él.

A holtteste valahol a Duna mélyén lehet. A rendőrség tudtommal csak egy bizonyos szakaszon vizsgálta a Dunát.


Szomorú eset

2022. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
79%
38.: Abban igazat adok, hogy nem a baráti körben kell keresni a gyilkost, mert bár ócska emberek gyűjtőhelye Raszta Ágikával az élen, de azért nem mondanám konteónak azt, hogy itt sokak szerint jóval többről van szó, mint szimpla Dunába zúgásról. Maga a hatóság húzta az időt, direkt nem nézték vissza a felvételeket időben, mire mégis hajlottak rá, addigra a felvételek törlődtek, stb. Azért ez sehol sem normális. Valószínű tényleg be volt cuccozva, érzelmileg is ki lehetett Ági miatt, de a sziget tényleg para hely volt akkoriban éjszakánként, tapasztaltam is. Voltak onnan eltűnések korábban is. Bár némileg odébb (Árpád híd budai oldalánál) tűnt el Strehó Gergő is, évekig nem haladt az ügy semerre sem, aztán már gyilkossági ügyben nyomoztak.
2022. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

Én nem hiszem, hogy elrabolták.

A Margit szigetről mégis hogyan?

Nem volt nagyon késő, rengeteg ember volt, nehéz feltűnés nélkül, akarata ellenére elvinni onnan egy embert pláne ha be van cuccozva

2022. aug. 16. 10:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!