Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak kifordulva...

Miért vannak kifordulva magukból az emberek néhány éve?

Figyelt kérdés

Mindenkibe ellenséget látnak vélt vagy valós indokok miatt. A legkissebb módon sincsenek tekintettel a másikra, mindenkibe benne van ez a "ki ha én nem" meg a "nekem mindent lehet" Egyre agresszívabbak, sokakon látszik az arckifejezésén, hogy tiszta ideg, hozzászólna valaki, akkor felrobbanna az idegtől. Én a társadalomban az intelligencia teljes megszűnését látom, egyre prolibb módon viselkednek és manapság már divat lett tahónak lenni.

Ki hogyan látja ezt?

És ne mondja senki, hogy ez régebben, (kb 20 éve) is volt. Valamilyen szinten igen, de kb. 4-5 éve öltött ilyen méreteket.



2020. máj. 31. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Semmiben sem másabb ez ma sem, mint korábban. Legfeljebb az internetnek köszönhetően többet találkozol vele.
2020. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Pl. az utcán vagy áruházakban sem láttam ennyi utálatot, agressziót és bunkóságot mint a legutóbbi 4-5 évben.
2020. máj. 31. 12:20
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg nem enyhén benned van a hiba, hogy ennyire negatívan látod a társadalmat. Mondhatni mindenkiben azt látod, hogy egy tömeggyilkos. Ez elég gáz.
2020. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Én régebben se voltam szelíd most sem. Idegesít az emberi butaság.
2020. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Elsősorban erkölcsi problémákkal állunk szemben.Túl sok külső hatás ér bennünket.Főleg a mai fiatalokat.Gondolok a netre a tvre rádióra.Jelenleg nem a szülők nevelik fel a gyerekek , hanem ez a sok szemét ami körül vesz bennünket.

Az erkölcsösség lényege a tapasztalat.Átmehetsz úgy az úton hogy nem nézel körül ,de ha egyszer elcsapnak, onnantól kezdve kétszer is meggondolod mit is tegyél.Ez az erkölcs.Tapasztalat.Jelenleg a fiatalok teljesen tapasztalatlanok, és úgy érzik hogy ez a degenerált viselkedés a normális.Ezekért mi vagyunk felelőssel, hogy ezt megengedtük.

Nincs katonaság , ami egy kis rendet ver a fiatalokba.Nincs fegyelem az iskolákban.Nincs határ a médiában.Minden degenerált dolog mehet a tvben.

Ja és a sík ideg fiatalok tömik a cukrot magukba.Tizenévesek isszák az energiaitalt.Én 33 évesen az egy kezemen megszámolom ,mennyiszer ittam ilyet.A fehér cukor egészségtelen, sínre minden betegség okozója.

2020. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, régen milyenek voltak, de ahogy felnőttként fokozatosan a saját lábamra álltam, én is egyre rosszabbakat tapasztaltam. Lehet, hogy így megy a folyamat, de az is lehet, hogy csak a fiatalkori naivitásom régen többet takart el a szemem elől, mint most.
2020. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

A munkahelyen, iskolában annyi ba.sztatás, intrika, fúrás, stressz éri őket, hogy attól idegbetegek.

Mondhatni a szar felülről ömlik lefelé. Emellé még jönnek az anyagi gondok is, a jövőkép nélküliség, a kopasztás.

2020. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sokan kihegyezték a kérdést a fiatalokra. De én nem csak a fiataloknál látom ezt, hanem a dolgozó felnőtteknél, családos embereknél, középkorúaknál és a nyugdíjasoknál is, akik vélhetően 20 évvel ezelőtt nem így éltek.
2020. máj. 31. 13:32
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem kötelező egyre prolibb réteggel süllyedni lefelé ám
2020. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Az urak nyugodtak és vidámak, amíg a proli dolgozik nekik és lehet kopasztani. Igaz?

Na, ez az oka hogy annyi idegbeteget látsz minden korosztályból, kérdező!

2020. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!