Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor össze vagyok zárva...

Amikor össze vagyok zárva néhány emberrel, azok velem miért nem kívánnak kommunikálni soha?

Figyelt kérdés
Egymással hamar beszélgetésbe elegyednek, amiből én mindig ki vagyok hagyva, hozzám a kutya se szól semmit, mintha nem is léteznék. Talán mert nehezen érthetően beszélek, nehezen fejezem ki magam, befeszülve reagálok ha valaki esetleg mégis véletlenül hozzám szól? Ezek a dolgok taszíthatnak mindenkit el tőlem?
2020. jan. 8. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan ez az oka.
2020. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lazítanod kéne egy kicsit.
2020. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Talán mert nehezen érthetően beszélek, nehezen fejezem ki magam, befeszülve reagálok ha valaki esetleg mégis véletlenül hozzám szól". Pontosan. Szerinted ki akar egy olyan emberrel beszélgetni, akiből ilyen reakciót vált ki?
2020. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, pedig érthetően beszélek, csak kicsit feszült vagyok. De aki mégis szóbaáll velem, az mindig azt mondja, hogy tök jófej vagyok. Én tudom mi a baj nálam, az hogy nagyon barátságtalan fejet vágok. Ez van.
2020. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy csak magadról beszélsz, mást nem kérdezel, vagy független dologról nem beszélsz.
2020. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!