Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek a kereszt...

Szerintetek elmenjek a keresztelőre? Illetlenség lenne ha kihagynám?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy menjek vagy sem. Nem akarom megbántani az egyik barátnőmet aki meghívott a kislánya keresztelőjére. Jól esik, hogy gondolt rám, de eleve úgy írt nekem, hogy meghív + utána lesz egy közös ebéd, de mivel mindenki más családtag/rokon, neki majd velük kell foglalkoznia. Tehát úgy jött le, hogy szeretné ha ott lennék, de nem tud időt szánni rám. Ez persze érthető és ezzel nins is gond, csak nekem kellemetlen lenne számomra ismeretlen emberek közt ülni és fura lenne egyetlen idegenként ott lenni. Szóval én inkább azt az ebédet kihagynám, úgy érzem csak útban lennék. Viszont ott van még maga a keresztelő meg a templom. Arra illene elmennem, de mivel oda-vissza kb.7 óra az út vonattal és fennál annak az esélye, hogy valami közlekedési fennakadás miatt kések, nemtudom érdemes e útra kelnem. Ritkán tudom őt meglátogatni, de ha igen akkor egy egész délutánra megyek és már volt, hogy késtem 1 órát a vonat miatt. Benne van a pakliban, hogy akár a szertartást is lekéshetem :/
ápr. 28. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a ppszichológusom jlyen helyzetben azt javasokta, hogy gondolkodjak fordítva és meg is lesz a válasz. Te mit gondolnál, ha a gyereked keresztelőjére nem menne el a barátnőd? Ha azt amit leírtál ide ő mondaná neked, meg tudnád érteni és el tudnád fogadni, mint egy indok?
ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"szeretné ha ott lennék, de nem tud időt szánni rám"


Most nem Te leszel a főszereplő,

de maradj egy hétig, akkor csak több időtök lesz ...

ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!