Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az az érzésem, hogy...

Miért van az az érzésem, hogy valami nem stimmel a világgal?

Figyelt kérdés

Gondolok a netfüggőségre és arra, hogy a facebook egy alap dolog lett és csodálkoznak azon, akinek meg nincs. És itt van a facebook, instagram, twitter meg egyéb ilyen függőségek. Valamint az ott látható képek. A szelfi-mánia. Mindenki csak a szépet és jót mutatja magáról. A hiúságról ne is beszéljünk. Nekem ez jön le a szelfizésről, ahogy pózolnak meg ahogy az emberek csinálják magukról a képeket.

Mindenki bele van hülyülve az okostelefonba.



És akkor még ott van az is, hogy talán túl nagy szerepet kap az esztétika is.

Meg a mai divat miatt egyre több ember ellenszenves nekem. Gondolok az ecsethajú vagy összekötött hajú férfiakra. A nagy keretes szemüvegekről meg nem is beszélve.

A lányok pedig viszont jól néznek ki, de ugyanakkor beképzeltebbek.


Lehet, hogy csak én látom így ezt a világot. Más is így látja vagy csak én?

Tudom, én sem vagyok tökéletes, de vajon tényleg a világgal van a gond?



2020. máj. 31. 20:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
1-es válaszoló:állatok békében, te melyik mesében élsz? Élve megeszik egymást stb.
2020. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

#11-es: Nem a békén van a hangsúly, hanem az egyensúlyon. Az ember csak egy kórság a Föld szemében. Lásd: globális felmelegedés, túlnépesedés, fajok kiirtása/kihalása...


Egyetértek a kérdezővel, bár nem a világgal van a baj, csak az emberiség nagyrészével.

2020. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
8%
Olvass Coelho könyveket és valószínűleg meg fogod érteni (de nem biztos). Lehet talán a ma világgal az a legnagyobb baj, hogy mindenki kényszeresen túlságosan is normális akar lenni. Egyébként ha az ecsethaj (azt sem tudom mi az hála a jó égnek) meg a nagy szemüveg a legnagyobb problémád, akkor olyan 5–6. osztályos lehetsz ha nem tévedek. Ebben az esetben kérlek még ne olvass Coelho könyveket, csak ha majd nagyon leszel. :-) Ne törődj ilyen sokat a világgal mert a végén agyadra fog menni, gondolkozz inkább azon hogyan tudnál legkönnyebben saját magadon segíteni. Hidd el sikerülni fog, csak akarni kell és nagyjából ennyi...
2020. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Azért van az az érzésem, hogy valami nem stimmel a világgal, mert még mindig vannak akik ezeket a nívótlan Coelho könyveket olvassák.
2020. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Annak nívótlan, aki maga is nívótlan, vagyis nem képes a felszín alá látni. Ha valami nem úgy van leírva ahogy neki tetszik és nem érti az rögtön nívótlan lesz. Egyébként nyilván kizárólag nívótlan dolgokat ír az, aki éveken keresztül volt az ENSZ béke nagykövete és egész életét a nők elleni erőszak leküzdésének szentelte! Kedves barátom, ha nem tetszik akkor égesd el ahogyan a nácik is tették! Jó szórakozást, én megértelek, nem csinálok viccet abból ha valaki nem kicsit visszamaradott. Inkább segíteni szeretnék neki, hogy mihamarabb felzárkózhasson a többiekhez... Ha meg ennyire meleged van mennyél, egyél egy fagyit... Sok sikert!
2020. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
Plusz ha legközelebb bármilyen kommentemre is reagálsz az minimum tíz összetett mondat legyen, de jobb ha előtte levélben engedélyt kérsz. Most pedig irány a sarokba fél órára kukoricán térdelni... 😛😛😀💂
2020. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

Sokan sz@rnak az egészre...csak a nyomik-selejtek nem.


A lányok sem szépek ott, némelyikből egy festékáruház kifacsarható lenne:DDD

2020. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, köszönjük, hogy személyleírást adtál saját magadról, ezentúl így viszonyulunk majd hozzád. Kérlek fáradj be holnap reggel valamelyik büntetésvégrehajtási intézetbe... Kiétkeztetés legfeljebb havonta egyszer... 😂🤣🤣
2020. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18


Festékedbe tiportam tán? :DDDD

2020. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Rossz kislány! Megmondalak apukádnak! 😂🤣
2020. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!