Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az az érzésem, hogy...

Miért van az az érzésem, hogy valami nem stimmel a világgal?

Figyelt kérdés

Gondolok a netfüggőségre és arra, hogy a facebook egy alap dolog lett és csodálkoznak azon, akinek meg nincs. És itt van a facebook, instagram, twitter meg egyéb ilyen függőségek. Valamint az ott látható képek. A szelfi-mánia. Mindenki csak a szépet és jót mutatja magáról. A hiúságról ne is beszéljünk. Nekem ez jön le a szelfizésről, ahogy pózolnak meg ahogy az emberek csinálják magukról a képeket.

Mindenki bele van hülyülve az okostelefonba.



És akkor még ott van az is, hogy talán túl nagy szerepet kap az esztétika is.

Meg a mai divat miatt egyre több ember ellenszenves nekem. Gondolok az ecsethajú vagy összekötött hajú férfiakra. A nagy keretes szemüvegekről meg nem is beszélve.

A lányok pedig viszont jól néznek ki, de ugyanakkor beképzeltebbek.


Lehet, hogy csak én látom így ezt a világot. Más is így látja vagy csak én?

Tudom, én sem vagyok tökéletes, de vajon tényleg a világgal van a gond?



2020. máj. 31. 20:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A lányok sem néznek ki jól, max a busz ablakán sikeresen ki, ha nem megy a tufabukjuk:D
2020. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!