Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés menőnek lenni?

Milyen érzés menőnek lenni?

Figyelt kérdés
Milyen érzés az, amikor egy embert szinte az egész város ismer? Milyen érzés az, amikor valaki tud válogatni a fiúk közül, mert nagyon soknak bejön? Milyen érzés az, hogy sokan irigyek rád?

2020. jún. 1. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom. :/
2020. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Mi van, ha megterhelo. Mi van, ha pont nem ez az, amire vagysz. Mi van, ha az a sok fiu is baromi kozombos a szamodra. Mi van, ha az az egy, ketto meg nem mer kezdeni veled.

Mi van, ha szeretnel eszrevetlen lenni, nem erdekel a rajongas, ezert aztan nemcsak irigyek rad, hanem fenn is hordod az orrod allitolag. Es a viszonzatlan rajongok egy resze jobban keresztbetesz, mint barmelyik irigy csaj.

2020. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Ennek az életformának is megvannak a hátulütői. Hiába sablon szöveg, de a legfontosabb, hogy tudd kezelni a népszerűséget.

Tényleg nagyon jó belegondolni úgy általában, hogy milyen népszerű az ember és mennyi lehetősége van, sosem unatkozik stb.


Azonban amint előfordul, hogy 1-2 ember akiről eddig azt hitted, hogy örökké oda lesz érted és neked is szimpatikus ő, és az már nem szimpatizál veled, vagy kifejezetten megutál, akkor lehet oda érted a maradék 10ezer ember a városból, mégis nagy sebet fog ejteni az egódon a dolog.


A másik, hogy ezt a népszerűséget fenn is kell tudni tartani, folyamatosan dolgozni kell azon, hogy ne kövess el olyan hibákat, hogy pl. egy társaságon belül véletlen több emberrel kezdesz ki. Onnantól kezdve te abban a körben szintén ki vagy lőve, mint menő ember. Onnantól kezdve te a szemükben csak egy szerencsétlen leszel aki mindenhol bepróbálkozik és elhiszi magáról.


Ez olyan, mint mikor minél többet tud az ember, lényegében annál kevesebbet.


Minél több lánynál/fiúnál van lehetőséged, annál jobban oda kell figyelni, hogy globálisan ne kövesd el azt, amit az előbb csak egy társaságra vonatkoztattam.


És végül, de nem utolsó sorban a bukás. Aki népszerű egy időszakban, törvényszerű, hogy egyszer "feledésbe merül". Maximum nyújtani lehet ezt az időszakot, de örökké nem fog tartani. Aki pedig képtelen elfogadni ezt a dolgot, az eléggé össze fog törni, akár depressziós is lesz. "Magasról lehet nagyot esni" - szintén egy sablon szöveg amit utálok, de ide igaz.

2020. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Én nem is szeretnék ilyen népszerű lenni. Minek? Nekem ez egyáltalán nem hiányzik a boldogságomhoz.
2020. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!