Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg ebből...

Hogyan szabaduljak meg ebből az életből, amit utálok?

Figyelt kérdés
22 éves, másodéves egyetemista lány vagyok és egy isten háta mögötti faluban élek a szüleimmel. Több okból is gyűlölöm az életemet. Az egyik az, hogy nem jó a kapcsolatom a családommal és igazából semmit nem tudnék felemlíteni, ami bizonyítékként szolgálna arra, hogy mi ténylegesen egy család vagyunk. Egy büdös szót nem beszélünk egymással, nincsen semmilyen közös témánk, soha semmit nem csinálunk együtt és ez már gyerekkoromban is így volt. A szüleim elmennek dolgozni, majd hazaérve apám befekszik a tv elé és estig ott alszik vagy tv-t néz, anyám pedig inkább elmegy a boltba minden nap és csak este jön haza. A másik az, hogy nincsen semmilyen szociális életem. A barátaimmal max. csetelni szoktunk és esetleg havi 1x találkozunk pár órára, de pl. utoljára decemberben ültünk össze. Az ülünk össze itt is sokat mond, mert semmit nem lehet velük csinálni ezen kívül, csak beszélgetünk, telefonozunk, filmet nézünk és ennyi. Egész nap csak a szobában ücsörgök, március óta egy-két szónál többet nem is beszéltem senkivel sem, személyesen szinte nem is találkoztam senkivel. Hiányzik az emberek társasága, szeretnék barátokat, szeretnék párkapcsolatot, szeretnék kirándulni, mindenféle programokra járni stb., stb., de nincsen rá lehetőségem. Ha minden így megy tovább, akkor kb. itt fogok megdögleni a porban és még csak hiányozni sem fogok senkinek. Viszont semmilyen lehetőséget nem is látok arra sem, hogy ez ne így legyen, már kb. minden második nap azon gondolkozom, hogy inkább megölöm magamat a francba.
2020. jún. 2. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Menjél kollégiumba.
2020. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Költözz el. 22 éves vagy, jogilag semmi nem köt oda...

Halassz, dolgozz, költözz, folytasd az egyetemet.

2020. jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Sok lehetőséget én nem látok, valóban a kollégium lenne megoldás...Vagy összebeszélsz pár barátoddal, és közösen albérletbe mentek. Akkor nem ismeretlenekkel kell osztoznod a levegőn, és a költség is feleződik-harmadolódik (-negyedelődik...)
2020. jún. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kollégista voltam, de nyaranta eleve nincsen rá lehetőség és most a vírus miatt már márciusban be is zárták őket.
2020. jún. 2. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Most kibirod, es tudod, hogy elkerulsz onnan. Nagyvaros, munka, uj elet, emberek, programok, sok lehetoseg meg maganyos idotoltesre is.

Most olvass, tervezz, epitsd a jovobeli terved.

2020. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!