Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Óvodás gyerek lehet 'szerelmes...

Óvodás gyerek lehet 'szerelmes'egy felnőttbe?

Figyelt kérdés

Persze nem a szó szoros értelmében szerelmes, hanem nem is tudom tulajdonképpen mi ez.

Dada vagyok egy oviban, fiatal nőként, hosszú barna hajú, szép arcú lány vagyok, mindig kedvesen beszélek velük, imádok őket (nem magam akarom dicsérni, csak gondoltam leírom magyarázatként)


Mostanában úgy vettem észre van kb 2 vagy 3 kisfiú akik, mintha belém habarodtak volna?! o.O

Most ez így kimondva durva, sajnálom, de esküszöm úgy néznek rám, mint egy korombeli szerelmes férfi..

Ilyen létezik? Mert olyanról hallottam már "óvónénibe szerelmes", de én azt hittem ez egy városi legenda vagy vicc, vagy túlzás.

Egy 4-5 éves kisfiú és kettő 6 éves. Tiszta féltékeny az egyik kisfiú ha meglátja, hogy odamegyek egy másikhoz. Harcolnak, ki ülhet az ölembe, kit dajkáljak meg, vagy meg akarjá kmutatni, ők milyen ügyesek valamiben


Szóóval tudom-tudom, furcsa..és lehet zakkantnak néztek, de már esküszöm nem bebeszélem ezt magamnak..rendesen kezd zavarni



#kisgyerek #dajka #óvódáskori szerelem
2020. jún. 2. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ők nem szerelmesek. Bennük még nem alakultak ki ezek az ösztönök, érzelmek. Csak ragaszkodnak hozzád, és akkor is így tennének, ha egy 60 éves néni lennél. Örülj neki, hogy szeretnek. Sok szakmádbeli inkább megfélemlíti a gyerekeket, de te egy jobb úton haladsz.
2020. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

11.-nek.


Baromság, mint NŐhöz vonzódtam az óvónőmhöz.

2020. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12: Dehogyis. Max utólag ilyennek éled meg a dolgot, de az ilyenek tini korban kezdenek kialakulni, vagy maximum általános iskolában.
2020. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13.-nak.


Akkor miért mondja az LMBTQ mozgalom, hogy a szexualitás, és a homoszexualitás is, már ilyen korban eldönthető?

2020. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen.

Persze, hogy szerelmes... csak valami hasonlót érez.

És csak néhány gyerek, a többségnél ez még ilyenkor nem alakul ki.

2020. jún. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
:)
2020. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!