Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mások miatt érzem magam...

Miért mások miatt érzem magam többnek?

Figyelt kérdés
A volt barátom mellett eleinte csodálatosan éreztem magam, de aztán mindez elmúlt, mikor szakított velem. Olyat adott nekem az elején, amit senki más. Hozzám még rajta kívül nem udvarolt senki, mindig csak olyan pasikkal hozott össze a sors, akik csak azt akarták, de engem meg az nem érdekelt. Sokszor mondta, hogy szeret, úgy éreztem végre mellette még én is vagyok valaki, nem csak egy rongy, akit lenéznek. De aztán átvert, kihasznált, és ezt nem erre írom, hogy szakított, és ez rosszul esik nekem. Azóta kiderült hogy ő tényleg jobb pasi, mint amilyen én nő, hiszen már talált valakit, akivel együtt élnek rövid idő után.
2020. jún. 5. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Mert az hogy ki mennyit ér eleve csak viszonyitas kerdese es nem màsé.

Tarthatod magad akàrmilyen menönek ha a kutya se foglalkozna veled.


Ez olyan dolog ha te vagy a piros folyo az hogy most jobb vagy bal oldalon àllsz e a kék golyo helyzetétöl függ melletted, es nem töled.

2020. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*piros golyo
2020. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Mert az értékedet feltételhez kötöd. Egy alacsony önbecsülésű ember nem tud abban az állapotában megerősítést adni saját magának,ezért mástól " koldul"egy kis elismerést, figyelmet
2020. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy egeszseges önbecsülesü embert is el lehetne bizonytalanitani ha mindenki ugy àllna hozzà mint egy senkihez.
2020. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!