Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez szerintetek milyen dolog...

Ez szerintetek milyen dolog volt tőle? Miért tette? Ezt a barátságot én többnek gondoltam

Figyelt kérdés

Van/ volt egy 5 éve legjobb barátnőm ( ahogy nekem beállította magát: nem randizok csak 2 hét beszélgetés után, nincs randin, csók, nem fogom meg a kezét én nem vagyok olyan) tökre örültem, hogy normális baratnőm van.


Erre: júniusban lesz egy éve h összejött egy pasival. Ezalatt: 3 hónap múlva, összeköltöztek, elvileg vettek házat, eljegyzés, esküvő, képek alapján sztem jön majd a baba is


Ezzel nem is lenne gond.

Ami bánt, hogy pl. Szilveszterkor én hívtam volna magamhoz( párommal lakok így 4en lennénk, nyáron már voltunk 4esben) azt mondta mennek buliba ( meg se kérdezte mi esetleg megyünk-e)


Erre közös ismerős mondja láttam-e mit posztolt.

Megnéztem és akkor szembesültem, hogy ők megházasodtak, amire engem ugye meg se hívott.


Nagyon rosszul esett, h vmi vadidegen volt neki a tanu, az ő részéről nem voltak ott ismerősei csak a pasi részéről. Mindenki feketében volt ugye rajta kívül, ez is milyen már.


Most meg rám ír egy hete hogy szia mizu?


Nem írtam vissza és nem is fogok.



Megkellett volna neki írnom, hogy mi bánt vagy hagyni?



2020. máj. 7. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe!
2020. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd a fenébe.


Velem tudod mit csinált a "legjobb" barátnőm?Nem mondta meg hogy terhes, mindenki mással együtt értesültem róla kb 2 héttel a szülés előtt a facebook-on.

Nem találkoztunk mert én külföldön élek, de gyakran beszélgettünk és nem szólt hogy terhes.

A hozzászólásokból egyértelmű volt hogy a plebshez tartozom, akiknek újdonság volt. A többi barátnője, rokona tudta.

Ez 5 éve volt. Azóta nem vagyok kíváncsi rá, se őt se a kisfiát nem láttam.

2020. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy ez elég egyoldalú barátság volt. Ha hanyagolod, meglátod, nagyon hamar elhidegül majd tőled - még jobban. Mondhatnám úgy is, sajnos nem vagy fontos neki, többet képzeltél ebbe a kapcsolatba, mint amilyen valójában volt. Megesik ez velünk, szomorú tapasztalat. Lépj tovább!
2020. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak nem is értem... Kapuzárási pánik tört volna rá? Mert ezek a dolgok egyébként nekem nagyon gyors események így egy éven belül. 28 éves amúgy. Unokatesóm 8 éve együtt van a párjával és kb 4 éve jegyesek, házat már megvették, nekik miért nem sürgős, neki miért volt?



Én már kicsit rosszat látok ebbe az egészbe vagy anyagi dolgok miatt sietett ennyire vagy tényleg lesz baba és a családokban ugye általában " szégyen" lehet ezért volt.


De még rám ír mintha semmi nem történt volna... Nem tudom hogy gondolta ezt h minden rendben.

2020. máj. 7. 09:18
 5/9 A kérdező kommentje:

Hihetetlenek az emberek komolyan. :( Én ezért nagyon szomorú lettem, mert páromon és uncsimon kívül nincs senkim. Uncsim se tud pattani egyből ha talizni akarunk.pedig csak 50kmel van messzebb.


A kedves " barátnőm" se lakik messze kocsival egy óra...

2020. máj. 7. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És nem tervezed hogy a szia mizura megírod a véleményed és megkérdezed hogy ezt mivel érdemelted ki?
2020. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Terveztem,de nem tettem. Úgy voltam vele ha eddig nem érdekelte " mizu" akkor a nagy nap után se érdekelje " mizu"

Úgy döntöttem nem foglalkozok vele, mert biztos talált jobb társaságot nálam.

2020. máj. 7. 09:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha hoztál egy ilyen döntést, akkor gondolatban se foglalkozz vele többet és ne filozofálj azon, hogy ő miképpen házasodott, milyen gyorsan történt az egész kapcsolata megismerkedéstől a házasságig, mit miért csinált/nem csinált stb.
2020. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, úgy tegyél ahogy neked a legjobb ő se volt tekintettel rád akkor neked se kell. Szívedre hallgass akkor nem lesz lelkiismeret furdalásod.
2020. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!