Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért értékelik többre az...

Miért értékelik többre az emberek azt, ha valaki szarul csinálja meg a megígért munkát és ez az utolsó pillanatban derül ki, mintha senki sem csinálná meg a munkát és ennek megfelelően előre felkészülhetnek, hogy rájuk marad?

Figyelt kérdés

Én teljesen kivagyok ezen a felfogáson. És mindig én vagyok a szemét, mert legyünk hálásak azért, hogy van egy kupac szar, mert az jobb, mint a semmi. Szerintem egyáltalán nem jobb.


Ha valaki megígéri, hogy megcsinál valamit időre és az utolsó utáni pillanatban derül ki, hogy megcsináltam ugyan, de többnyire használhatatlanul, hiányosan, sok javítást és plusz munkát igénylően, az szerintem sokkal rosszabb, mintha tudtam volna az elején, hogy azt a feladatot senki nem csinálja meg és időben aszerint kalkulálhattam volna. De ha szóvá merem tenni, hogy számítottam az illetőre és az eredményre, de ez egy szar, akkor már a nyakamnak esnek, hogy húha, mi lenne ha ez sem lenne, örüljünk neki.


Bmeg, ha nem lenne, akkor tudnám, hogy az is az én dolgom, és időben elkezdhettem volna. Most itt vagyok egy szarral, ami semmivel nem segíti a saját munkámat és kicsúszok az időből...


2020. jún. 5. 14:01
 1/7 A kérdező kommentje:
És nyilván az a kupac gányolt szar a közös munkát is rontja és hátráltatja.
2020. jún. 5. 14:02
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Mert a 0,1 még mindig több, mint a nulla.

Egyébként meg kapj be egy Xanaxot, és higgadj le. Nem tudom, hogy mi okozott ekkora sérelmet, de egyszerűen a jövőben ne bízz meg olyasvalakit, aki nem végzi jól a munkáját. Akkor sem, ha feleannyiért vállalja, mint mások.

A határidőket meg úgy kell alakítani, hogy egy-egy malőr esetén ne buruljon minden.

2020. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Talán mert vállalhatatlan határidővel kérte a megrendelő a nagyobb figyelmet igénylő munkát?
2020. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, pedig a másik oldalon vagyok. Én ha nem vagyok biztos valamiben, segítséget kérek, de vagy nem tudnak segíteni (vagy rosszat mondanak), vagy csak simán nem segítenek.
2020. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mert ha valaki lekési a határidőt akkor azt úgy értelmezik hogy elfelejtetted amit magukra vesznek.
2020. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aki csinálta, az simán befejezte. Mi meg úgy készültünk, hogy az rendben van, tudunk a többire koncentrálni. Aztán kiderült, hogy egyáltalán nincs rendben. Szerintem ez átverés.
2020. jún. 5. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoftverfejlesztő csapatban dolgozom, van olyan, hogy a megrendelő túl sokat akar szűk határidővel, természetesen jogszabálynak feleljen meg, és férjen bele az anyagi keretbe is. Nos, nem lehet gyorsan jót és olcsót is csinálni, így persze rengeteg utólagos javítás is van.
2020. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!