Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye, hogy nincs jobb érzés...

Ugye, hogy nincs jobb érzés annál, mint egy városban sétálni, ahol senki sem ismer? 21/F

Figyelt kérdés
Te melyik városban voltál így ha szabad tudni?

2020. márc. 4. 11:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ilyet szeretnék.
2020. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De tök jó,én egyszer Budapesten csavarogtam így.
2020. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor felköltöztem Budapestre én is nagyon élveztem, de manapság már itt is bárkivel bármikor összefuthatok. :D
2020. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Így, ahogy írod. 😉

Budapesten, mikor kutató munka ügyben kelett feljárnom, akkor éreztem szabadnak magam utoljára.

De nem, mert most voltam Nyíregyházan továbbképzésen, de sokat nem sétálhattam ott, mert épphogy oda értem és haza felé rohantam. De nagyon szép a főtere, szívesen bóklásztam volna ott.

2020. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éreztem így, amikor Budapestre költöztem. Aztán szép lassan roncsolódott és végül összetört a kép, amikor évek után én is ugyanolyan nem törődöm szürke birkává váltam, mint az összes többi, aki addig szembejött, fellökött, lelökött a lépcsőn, a lábamra lépett, hozzám simult a metrón, bevetődött elém az ülésre, nem engedett leszállni és még sorolhatnám. :)
2020. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Budapesten sokat csináltam ezt, legutóbb Bécsben. :)
2020. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a természetben jobban szeretek sétálni, de egy olyan városban sem rossz, ahol nem ismernek.
2020. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem már csak a sétálgatás is elég, nem igazán izgat, hogy ismernek-e vagy sem, egyszerűen csak imádok új helyeket felfedezni. Mondjuk inkább természetben mászkálok, mint városokban, de ez már preferencia kérdése :)
2020. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

De, van jobb érzés.

Egy erdőben sétálni, mindentől távol, ahol nem csak nem ismer senki, de egy lélek sincs rajtam kívül... :)

2020. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tök klassz, bár szerintem is jobb a természetben. Érdekes, hogy mennyien írják Pestet, én ugyan már jó pár éve bejárok, de nekem valamiért az elején sem volt meg ez az érzés. Itt állandóan nyüzsi van, tömegnyomor, zaj, és hát elég koszos. Egy nyugisabb vidéki városban inkább, pl. tavaly voltam Kaposváron, na ott tök jó volt mászkálni.
2020. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!