Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináltok? Több lent

Ilyenkor mit csináltok? Több lent

Figyelt kérdés

Egy volt tanárotokat meglátjátok a városban kb 60 méterről. Nyilván nem kerültök közelebb.. Ő másfelé megy, nem arra amerre éppen te.

Ebben a szituációban, köszöntök neki?

Mégegyszer mondom KB 60 méter van köztetek és nem kerültök testközelbe.

Így koszonsz neki?


2020. jún. 5. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem, senkire nem üvöltenék rá messziről, csak, hogy köszönjek neki. Ha összenézünk, max mosolyogva odaintegetnék és bólintanék egyet köszönés gyanánt, de ennyi.
2020. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én fiú vagyok ő férfi.

Eppenhogy össze néztünk..

De nem köszöntem mert hát pont ment át az úton.. Ő is éppen hogy csak meglátott..

Bűntudatot érzek emiatt hogy nem köszöntem neki.. Mondom vagy 50 méter volt köztünk és alig láttuk egymást meg..

De amúgy ha közelbe kerülünk szoktam neki köszönni...

Akkor most ne legyen bűntudatot???

2020. jún. 5. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Ha közelebb mentetek volna egymáshoz akkor illett volna hogy köszönj, de így nem gond hogy nem köszöntél. Ne érezd emiatt rosszul magad, valszeg ő már el is felejtette.
2020. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen messziről esetleg mosolyogva intenék neki, ha éppen összeakad a tekintetünk, pont, mint az első. De nem ordítanék rá fél utcányiról, hogy "jóóónapot, tanárúúúúúúr". Ne legyen emiatt lelkifurkád, nem szokta ez foglalkoztatni az embereket.
2020. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!