Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinél mi az a végleges pont,...

Kinél mi az a végleges pont, amikor már tényleg azt mondja, hogy vége és nincs tovább?

Figyelt kérdés

Az életre gondolok. A feladásra. Amikor távoznál odaátra.


Élet-halál kérdése, szó szerint :) :(


ápr. 28. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Soha.
ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tudod meg,mert akinek eljőn az a pillanat már nem tudja elmondani.


Nincs olyan szerintem.

Vannak nehéz élethelyzetek és életszakaszok,amikor kilátástalannak tűnik az ember élete.. De ezek egy idővel enyhülnek és elmúlnak.


Miért érzed így? Mi az amiért azt gondolod jobb lenne feladni?

ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem adnám fel! Pedig voltam már párszor a gödör alján, de akkor sem! Az élet ajándék, és ki kell hozni a maximumot belőle, mert ráadásul rövid is.
ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=_cKN9tqi1_M


Tegnap jött ki, hallgasd meg, nekem nagyon tetszett!

ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Mindig van valahogy. Úgyhogy sosem szabad fel adni. Majd ha el jön az ideje akkor el múlik az élet addig pedig a lehető legjobbat kell kihozni még a leg rosszabból is. A gödörből már csak felfelé lehet mászni
ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Engem csak érdekel. Esszét írok lelki szemmel.


Barátaim közül 3-an azt mondják, hogy ha megvakulnának vetnének véget, a barátnőm akkor, ha a kislánya elhunyna, az édesanyám akkor, ha én halnék meg, apukám akkor, ha megtudná, hogy rákos...


Ilyenekre gondoltam.

ápr. 28. 11:27
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudnak véget vetni neki
ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Amikor ledobják a nagy bombákat.
ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Több szemmuteten vagyok túl. Volt, hogy átmenetileg nem láttam semmit hetekig a műtétek után. És kérdés volt, hogy egyáltalan fogok e bármit is látni, ha leveszik a koteseket.


Szóval átmenetileg "vakon" éltem kb másfél hónapig. De nem fordult meg a fejemben az öngyilkossag, bár nagyon el voltam keseredve, hogy hogyan tovább.


De halistennek teljesen visszanyertem a látásom, szemüveg sem kell.

ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt ilyen gondoltatom. Azon az estén meg is kíséreltem.

Férjem elhagyott babástul rengeteg bántás után. Ott és akkor nem érdekelt a fiam sem. Nem láttam egyszerűen másnapig sem a jövőnket. Csak sötétséget magam előtt. Lelkileg nagyon el voltam fáradva, be akartam fejezni mindent.

Reggel felébredtem és kértem segítséget. Azóta eltelt pár hónap, sokkal jobban érzem magam, vannak céljaim, a kisfiammal is sokkal többet foglalkozom. Sajnos a depressziós állapot már régebben kezdődött, de akkor még nem is tudatosult bennem, hogy akkora a gond.

ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!