Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha egy ajándékot...

Nagyon gáz, ha egy ajándékot szeretnék eladni?

Figyelt kérdés
Az exemtől kaptam, kb. 30 ezer forint az értéke. Alapvetően nem adnám el, de orvosi vizsgálatra kell a pénz, méghozzá sűrgősen. Nagyon gáz?

2020. jún. 7. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha tényleg orvosi vizsgálatra kell.
2020. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Extől van,simán eladnám. Max ha nem volt csúnya szakítás, vigyázz,ne tudja meg. Az egészséged amúgy is fontosabb mindennél.
2020. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáz vagy nem, én simán eladok vagy továbbajándékozok bármi olyat, amire nincs szükségem, tök mindegy, kitől kaptam. Ha nincs rá szükségem, minek tartogassam? Másnak lehet, hogy szüksége van rá, butaság lenne hagyni, hogy nálam porosodjon, csak mert xy-tól kaptam.
2020. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Enis eladom ami olyan,hasznosabb mint ha csak all használatlanul.
2020. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Extől kaptad, nem tartozol elszámolással szerintem (reméljük nem kéri vissza) én eladnám; csak ne lássa meg
2020. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Add csak el nyugodtan
2020. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán eltudnéd ajándékot adni,hogyha tudom,hogy nincs nagy jelentősége és egy olyan személytől kaptam akiről tudom,hogy nem zavarná az ilyesmi.
2020. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!