Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ingyenes hobbi?

Ingyenes hobbi?

Figyelt kérdés
A fizetésembol nem telik semmi plusz kiadásra, a filmek, sorozatok nézését meg már unom. Valami jó ötlet?
2020. jún. 7. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Otthon edzhetsz ingyen.


Könyveket olvasni se túl költséges ha könyvtárból kölcsönzöl.


Ha már van egy normális géped akkor videójátékok.


Tanulni is sokat lehet ingyen vagy nagyon olcsón.


Barátokkal tölteni az időt, pl túrázni.

2020. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvasni, videojatekozni nem igazan szeretek. Turazas is penzes, cipo, ruha stb.
2020. jún. 7. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Cipő pár ezer, ruhád biztos van.
2020. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiket az 1. írt, plusz talán még nem költséges az önkénteskedés (akár menhelyen vagy bárhol ) A főzés is jó hobbi,arra csak minimális mennyiséget kell költeni (attól függ mit sütsz-főzöl)
2020. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 még évesen így kezdtem el programozni. Ha nem is ez akkor bármi más ami önfejlesztéssel kapcsolatos és érdekel.


A tanulás csak akkor szenvedés ha egyátalán nem érdekel az adott dolog, ha meg igen rettenetesen el lehet benne merülni.

2020. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Túrázáshoz veszel egy 10-15 ezer forintos Quechuát az 1000+ km-t ki fog bírni a lábadon. Ruhának meg megteszi egy szakadt póló is eleinte.
2020. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Programozás tényleg ingyen van ha van egy számítógéped és interneted. Csak kitartás kell hozzá. De az tipikusan olyan dolog hogy ha 20 perced van rá egy nap akkor foglalkozhatsz vele csak 20 percet is és mégis haladsz.


Képszerkesztés. Ez szerintem egy olyan képesség amit mindenkinek valamilyen szinten ismernie kéne. Nagyon megkönnyíti a digitális életet és könnyű megtanulni. A Gimp magyar nyelven ingyen van. És otthoni, hobbi szerű használatra szerintem hozza a photoshop szintet.


Origami reklámújságból szintén ingyen van.

De ha kicsit költesz akkor papercraftból nagyon komoly dolgokat ki lehet hozni.


Tinikoromban én 15 ezer forintért vettem használtan egy elektromos gitárt ami a mai napig jó. Pedig már többet éltem mióta megvan, mint elötte. Persze a húrokat cserélni kell, de az se a világ vége ami az anyagiakat illeti.


Kártyatrükköket is tanúlhatsz francia kártyával. Nem tudom mennyi egy pakli, de szinte fix hogy amúgy is van otthon.


Nyelvtanulás.... jó, ezt én se csinálnám. De vannak akik igen.


Most így ennyi ugrik be amik nagyon olcsók.

2020. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!