Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szegeden és környékén olcsó...

Szegeden és környékén olcsó vagy ingyenes sportolási/kikapcsolódási/unaloműzési lehetőségek?

Figyelt kérdés

Valami kikapcsolódási/hobbi/sport lehetőség, ami otthon vagy a környéken végezhető? Valami, amihez nem kell tagság egyesületnél?

Ötleteket várnék.

A klasszikus "fussál, eddzél, járj kondiba, sakkozz" válaszok kerülendők. Illetve egyéni mozgásokat várnék, tehát tollas és társai kilőve.

A trial például tetszene, de nem tudom, lenne-e tehetségem hozzá, szóval drága mulatság lenne csak azért vennem egy trial bikeot, hogy kipróbáljam, aztán rájöjjek, hogy semmi skillem hozzá..:D

Köszönöm!

L



2017. júl. 6. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szegedi, de karatét találsz havi 4-6 ezer ft ért is, amit szerintem anyud is kifizet csak ne a gép előtt ülj :'D, de ha triatlonozni akarsz, szerintem ott tudnak adni biciklit a kezdőknek.
2017. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, a karatét szívesen kipróbáltam volna régen, de már nem vonz annyira. Nem érezném jól magam így, hogy más oktat, ezért is írtam, hogy olyan tippeket kérnék, amihez lehetőleg nem kell tagság egyesületnél.

Főleg magamat szeretném fejleszteni, magányos farkas típus vagyok.

A trial pedig eddigi ismereteim alapján nem olyan sport, amit oktatnak. Így nincs senki, aki biztosítana trial biciklit a kezdőknek. Maximum ismerős, de az meg nincs..:D

2017. júl. 6. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Algyő lövészet egy év kb. 20 000 Ft lehet.
2017. júl. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!