Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a vihartól?

Miért félek ennyire a vihartól?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon félek.. Az a legelső mindig hogy bebújok a takaró allá meg kihuzok mindent. Más boldogan nézi a tv t ilyenkor. Villamharitonk sincsen. 19 éves vagyok és már nagyon zavar hogy ennyire félek tőle

2020. jún. 7. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Mert beszari vagy, azért.
2020. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom,pedig gyerekkoromban én is féltem tőle.
2020. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nezöpontod van rossz helyen.

Ha pl arra fokuszalnàl inkabb, sikerül e elkapnod lefotozni egy villàmot, mindjàrt felcsigàzott is lennél, nemhogy paragép.

Vagy ha filoznàl a hang és fénysebességen pl.en ezen agyaltam egyszer, ha egy adott idöben törtenik a kisülés de a hangot is es fényt is eltérö idöben tapasztaljuk, akkor igazàbol 3 parhuzamos idösikban lennénk?(hang ideje, fény ideje és tapasztalàs ideje egy eseménynek 3 idöpontja)vagy a hang a fényhez képest a multban van vagy a fény elöreszaladt a jövöbe? Ebbe ugy belekavarodtam, hogy ma sem tiszta az idö fogalma nekem.


Szoval lehet igy is, meg a pàrna alatt is görcsölni :)

2020. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja elöbb van a fény utàna jön a hang. Szoval a fény van akkor a hang multjàban.

Màr ezt is kavartam..

2020. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is féltem, aztán elkezdtem nezni a villámokat és rájöttem, hogy nagyon érdekesek. Meglehet szokni. Persze akaraterő is kell hozzá. :)
2020. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Először villám helyett vibrátort olvastam... Látszik, hogy éppen a Szexualitás topikból jövök :D


Ha nagyon szélsőséges az eset akkot ez egy fóbia is lehet, pontosabban asztrafóbia.

Egyik ismerősömnek is van hasonló.

2020. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ösztön. Benned erősebb, ennyi. Ettől még nem vagy beszari, nyugi.
2020. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!