Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy 21 éves koromban...

Normális hogy 21 éves koromban is félek a vihartól?

Figyelt kérdés
Kiskoromban volt egy negatív élményem de nem gondoltam hogy ennyire megvisel majd. Most viszont ha már meglátok egy nagyon csúnya felhőt nem merek elmenni hosszabb távra. Ha pedig meghallom a dörgést görcsbe áll a hasam. Ez normális?
2019. jún. 17. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Persze, teljesen normalis:)
2019. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

??? Tenyleg ennyire nem normalis ha en is felek a vihartol? Szinte az osszes ismerosom fel tole, es en is.

Az kicsit mar durvabb ha egy csunya felhotol nem mersz elmenni hosszabb tavra, de ha csak gorcsbe all a hasad mennydorgeskoe az szerintem normalis. Nem azt mondom, hogy mindenki igy reagal ra, de mindenkinek van hasonlo felelme (szerintem)

2019. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aranyos :D
2019. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszonylag ritkább fóbia, de attól még teljesen normális, nem az életkortól függ. Én meg erősen tériszonyos vagyok, hiába hazudok magamnak. Van, hogy felmegyek másokkal egy kilátóba mert, hogy úgyse lesz rossz érzés, de mire lejövök már totál le vagyok izzadva és rosszul érzem magam és remegek, hiába próbálom bemesélni magamnak, hogy érdekes volt amúgy
2019. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális. Én is félek azóta, hogy a villám belecsapott egy magas fába a kertünkben. Gyerekként nem féltem, mert nem fogtam fel a vihar valós veszélyeit. Most viszont tisztában vagyok vele, hogy milyen károkat tud okozni a villám vagy az erős szél.
2019. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha bepukizok a dörgèstől mivel nekem mindenem a puki xD 21/f
2020. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!