Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ciki, hogy 17 éves fiú...

Nagyon ciki, hogy 17 éves fiú létemre félek a vihartól?

Figyelt kérdés

Rettegek a villámlástól, dörgéstől, de még az is félelemmel tölt el, ha besötétedik...Félek, hogyha a barátnőm megtudja, mulyának fog tartani és elhagy.

Mint tegyek? Viharban legszívesebben eltűnnék a föld színéről.



2018. jún. 15. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
igen, elég ciki
2018. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az. Mindenki fél valamitől. Ha nem rohangászol sikongatva, akkor nem gáz. Ebből pont lehet egy cuki összebújós este.

L

2018. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mit tehetnék ellene? Amúgy azt olvastam, hogy Che Guevara is rettegett tőle.
2018. jún. 15. 20:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy egyedül a vihartól való félelemmel, vagy fóbiával próbálj meg rákeresni.

hajraegeszseg.hu/cikk/2014-09-15/asztrafobia-retteges-a-vihartol

2018. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is félek tőle. Nem ciki. :)

L

2018. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ciki, én is félek tőle akárcsak a sötéttől is, nem tagadom. Mindenkinek vannak ilyen tulajdonságai :)
2018. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mondhatni ciki, de ha ez vigasztal nekem ennél gázosabb dolgom volt 15 éves koromig. Plusz abba is gondolj bele, ha egyszer lesz gyereked, és félni fog a vihartól, mit fogsz csinálni? Megnyugtatod, esetleg kitalálsz rá valami vicces játékot, vagy azt mondod nyugi fiam én is félek? :D


Ha megtalálod a párod, akkor nem fogja érdekelni, hogy félsz a vihartól. De hidd el, jobb ha túlteszed magad ezen :D


Amikor én féltem a vihartól ezeket csináltam:

-Racionálisan fogtam fel az egészet. Tudtam az okát, hogy mi okozza a dörgést, villámlást és ettől egyáltalán nem kell félni

-Megpróbáltam szépként felfogni (ez mostanában odáig ment, hogy az ablakból nézem ha villámlik). Nem úgy, hogy ijesztő dolog, hanem a természet egyik csodája. Percekig el tudok lenni azzal, hogy a cikázó villámokat bámulom (családom betegnek tart emiatt :D)

-Úgy fogtam fel, hogy ha már villámlik és dörög, akkor hamarabb vége lesz a viharnak.


Próbáld meg ezeket te is, hátha menni fog :D Találd meg a szépséget benne. Ez a képesség még más dolgokban is hasznos lesz :D Vagy még megpróbálhatod azokat a játékokat is amiket interneten lehet olvasni (pl. számold az időt a villámlás és a dörgés közt)

2018. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon megnyugtattatok.
2018. jún. 15. 22:11
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én is félek tőle, pedig több, mint kétszer annyi idős vagyok, mint te.
2018. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézni amúgy én is szeretem a villámokat! de csak akkor, ha van villámhárító is a házon.

Régen egyszer olyan házban, amin nem volt. De még csak a környékén sem, mert egy tanya volt. Egyszer a háztól kb. 3 méterre lévő fába vagy a földbe csapott a villám, ezt már nem tudom, de a fa megsínylette. Akkora égszakadást még soha nem hallottam. Rendesen hallani lehettet egy óriási repedést, mintha valami robbant, repedt volna. Még a dobhártyám miatt is aggódtam vagy fél percig, hogy nem szenvedtem-e halláskárosodást vajon? De szerencsére nem. A gerendák is belerecsegtek, akkorát dörrent.

Sőt, szabályosan egy fémes suhintást is esküszöm, mintha valaki kaszával vagy hasonlóval suhint, olyan hang volt a dörgés előtt. A dörgés is hosszú ideig tartott. Félelmetes volt.

2018. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!