Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nagyobb...

Hogyan lehetnék nagyobb tróger/ suttyó?

Figyelt kérdés
Addig màr eljutottam,hogy főúton melegítő nadrágban és kapucnis felsőben járok,és van egy vastag aranyláncom meg szoktam az utcán köpködni,de mit tudnék még tenni?

2020. jún. 8. 23:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Suttyónak lenni nem tanulható. Suttyónak születni kell.
2020. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
*fojtont
2020. jún. 8. 23:14
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A telefonodon kihangosítva hallgasd a mulatóst.
2020. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Két tipp:

- gyorsétteremben való kajálás után ne vidd el a tálcádat a szemetesig, hanem hagyjál ott mindent az asztalon széthányva, aztán sétálj el, mint aki jól végezte dolgát

- az utcán és a tömegközlekedésen (ha nagyvárosi vagy), üvöltesd a bluetooth hangszóródból a monoton fos tucctucc zenét, hogy mindenki hallja

2020. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Zenét hallgatni hordozható hangfalról vagy telefonról.
2020. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szoktam nyilvánosan fingani is,meg kb mindig van rajtam kapucnis...
2020. jún. 8. 23:22
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A parkolóban foglalj el legalább két helyet, de a 4 még nagyobb parasztság, főleg ha olyan időbe mész mikor tele a tesco, ja és csak a legolcsóbb mirelit pizzát vedd meg kannásborral
2020. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szívd fel a taknyod és aztán köpj olyat, hogy beszakad a beton.
2020. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

- Foglalj el két ülést a villamoson míg a nyugdíjasok állnak körülötted.

- Autóval ne állj meg a zebra előtt, piros lámpánál a cigi csikket, szemetet dobd a járdára a járókelők közé.

- dudálj es karomkodj nyitott ablaknál.

- a kutyaszart hagyd a járdán. Póráz minek.

2020. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha már tömegközlekedés:

Függetlenül attól, hogy telefonon beszélsz valakivel, vagy a közvetlenül melletted álló haveroddal/haverjaiddal kommunikálsz, lehetőleg minél hangosabban tárgyaljátok ki a jelenlegi gondjaitokat, hisz mindenki kíváncsi a sz*ros magánéletetekre.

Különösen igaz ez akkor, ha épp veszekedsz valakivel. Akkor aztán akkora decibeles hangerőt produkálj, amennyi csak telik tőled, hogy a busz/villamos másik végében lévő utasok se maradjanak le róla.

2020. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!