Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Interneten eladott könyvet...

Interneten eladott könyvet hogyan illik postázni a vevőnek (milyen csomagolásban)?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de most kerültem ilyen helyzetbe életemben először:D

Levélként lesz küldve egyébként, nem tudom, ez változtat-e valamin



2020. jún. 9. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem papírboltban olyan nagyméretű borítékot, aminek a belseéjeben van egy réteg buborékfólia. Biztos drágább, mint a sima, de épségben megérkezett eddig minden könyv. :)
2020. jún. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kartonba csomagoltam, úgy sem lett baja, de a buborékfólia sokkal profibb megoldás.
2020. jún. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont nem érdekel mi milyen csomagolásban jön, csak egy darabban legyen. Szerintem mást se nagyon.
2020. jún. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam már buborékfóliás borítékban könyvet. Teljesen jó úgy is.

Nyilván ha valami nagyobb könyv, akkor dobozban célszerűbb.

2020. jún. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én legutóbb házilag csomagolva kaptam, egy "bugyis" fóliában volt benne, és nagyon szorosan rá volt simítva, leragasztva csomagolásként. Én csomagként kaptam, szóval ez még ment egy cipősdoboz méretű dobozba, és körbe volt rakva selyempapírral gyűrve, hogy ne tudjon kocogni, ütődni.


A lényeg, hogy ne sérüljön, ha megnézed, a könyvesboltok is szorosan kartonba csomagolják, hogy ne tudjanak mozogni.

2020. jún. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Levélként akkor mehet, ha 2,5 cm vastagságát nem haladja meg csomagolással a küldemény. Afelett postán maradó ajánlott levél lesz, amiről a cimzett nem kap értesítést, de olcsóbb, mint a csomag ára.


Mindenképp úgy csomagolnám be, hogy ne sérüljön, dobozba kibélelve küldeném. Ha keményborítós a könyv és nagyobb, elképzelhető, hogy kiszúrja a bubis borítékot. Ha csak valami kisebb, könnyebb az simán mehet bubisban is.

2020. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De jó, köszönöm mindenkinek:)

Beleraktam egy zárható zacsiba, előtte pedig körbepakoltam bubifóliával:)

2020. jún. 10. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!